какво трябва да направя

  • 419
  • 3
Здравейте преди време бях писала за едно мое притеснение което се оказа неоснователно,ставаше въпрос за около плодните води.Отидох на лекар и се оказа че всичко е наред.До тук добре ,но след прегледа  Shockedполучих контракций на 7мин.за около 1час и след това спряха.На другия ден се получи сащото нещо.Та вапроса ми е трябва ли да се обарна кам лекуващия ми лекар или да изчакам.Термина ми е 15.11.Дали това предвещава скорошно раждане,незнам какво да очаквам Rolling EyesМоля споделете с вас как е било. newsm12
Виж целия пост
# 1
Това са подготвителни контракции. евентуално можеш да посетиш гинеколога ти и той да провери за разкритие. Тези контракции могат да продължат доста дълго време и не е задължително веднага да родиш. Успех  Hug
Виж целия пост
# 2
Благодаря много за барзия отговор  bouquet.Ще послушам съвета ти и ще отида при доки да ме види. smile3525
Виж целия пост
# 3
ами иди да раждаш,чак когато ти падне тапата,няма смисъл по-рано освен,ако не умираш от болка.Аз така отидох с 9см разкритие и без 1 контракция пък при теб с толкова контракции не знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия