Избор на връхна дреха

  • 1 609
  • 16
Става вече доста студеничко и аз се чудя с какво ще се обличам Embarassed! На първо време имам кожено манто, с което си изкарах последните две-три зими /+ късо яке/ и все още прилича на ново, но искам да си купя някаква връхна дреха, която да става за носене и с дънки и с костюми! Аз съм от зиморничавите и обикновено палто не ми върши работа.
Дайте идеи какво да търся!
С какво ще посрещате зимата?
Виж целия пост
# 1
  Ами за дънки и костюми точно обикновено палто,до коляното нося-на Дика,класически модел Peace
Виж целия пост
# 2
  Ами за дънки и костюми точно обикновено палто,до коляното нося-на Дика,класически модел Peace

и аз съм за палто и за Дика също  Peace много са им качествени нещата
Виж целия пост
# 3
Тези палта на Дика лепят ли всичко по себе си? Лесно ли се почистват?
Комбинирате ли цвета им с този на ботушите?
Виж целия пост
# 4
 Ами моето е сиво-черно и ми отива на всички дрехи и ботуши Mr. Green Не му се лепят мъхове и го почиствам на химическо Peace
Виж целия пост
# 5
Ще си нося старото на Kensol както и спортно яке, когато съм по-неглиже Wink
Виж целия пост
# 6
Спортно яке (за парка), дънки, спортни ботуши, пуловер
Виж целия пост
# 7
Вземи си някое спортно-елегантно и задължително вталено якенце - ще ти пасне с всички зимни дрехи!
Виж целия пост
# 8
Едно палтенце тип пелерина би отивало както на по-спортно, така и на по-официално облекло. А и много топли, защото задържа повече топъл въздух около тялото. Удобно е за активно движение, за повече ходене пеш, с него трудно може да се изпотиш, но и студено няма да ти бъде.
Виж целия пост
# 9
Честно казано за костюмите освен палто не знам какво друго би подхождало. Аз също смятам, че палто с класическа кройка ще е най-подходящо. Имам такова и го нося както с дънки, така и с по-елегантни дрехи.
Виж целия пост
# 10
аз имам манто( палто с дължина малко над коляното), вълненичко, с голяма пухкава якичка и си го нося маи 5та година вече така като се замисля, иначе всяка година си купувам ново спортно яке, зачото така и не случих на качество Peace
Виж целия пост
# 11
а дали тази зима са актуални палтата с дължина под коляното newsm78

 Мари-ана, извинявай, че ти се бъркам в темата Blush
Виж целия пост
# 12
Извинявам се на авторката,но искам да използвам темата за едно бързо въпросче  Blush
Търся си късо (да покрива до кръста ),черно палтенце,тип тези от Дика. Но къде другаде продават такива? Ако някой знае моля да казва  Praynig Тук или на лични плс   Praynig
Виж целия пост
# 13
Явно ще трябва да си харесам късо вталено палто в някакъв различен от черен цвят, защото имам старо черно палто. Тип пелерина няма да ми отива. Мъжът ми си купи миналата година черно късо палто/ ватирано/ и то много топли. Обаче за жени такъв модел с вата не съм виждала.
 
а дали тази зима са актуални палтата с дължина под коляното newsm78

 Мари-ана, извинявай, че ти се бъркам в темата Blush
Не съм се интересувала. На мен ми е по-удобно да ходя с палто до коляното.
Виж целия пост
# 14
А колко са горе-долу палтата на Дика? Скоро  не съм влизала в магазините им, а чувам, че са понадули цените. Защото вече си харесах палто на Бенетон за 250 лева. Ако мога да си взема същото, но българско, за по-малко пари, хич не ща да плащам за марки Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия