Кое е най-странното име на дете което сте чували? 2

  • 21 326
  • 320
Предишна тема
Виж целия пост
# 1
 Мами, майка ми е лекар. Днес случайно гледам един картон и като име е записано Надежда- Ненагледна , презиме и фамилия на детето.
Ама що за родители си кръщават така детето  Shocked Joy
Виж целия пост
# 2
Цитат на nadeto_78:
Цитат
как може една майка да кръсти дъщеря си-отбор юнаци?
А стига бе Shocked Направо ме умря. Не съм чела цялата тема,но не вярвам някое име да бие това по точки Naughty
Иначе странни имена /не смешни,а странни/, които съм чувала са Доля-Роза и Анастасия-Габриела.....последният да затвори вратата Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 3
Мога само да кажа - горкото детенце!!! Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 4
Свекърва ми, когато записвала името на дъщеря си- Жулиета, една жена пожелала да кръсти така дъщеря си,но не можела да го изговори правилно и вместо Жулиета, го записали Жуалета ,не зная дали после са го поправили, но тя така настоявала ...А наскоро една моя съседка си кръсти детето Въчка, а то- едно хубаво, като кукличка, как ли ще му вика на галено ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Мога само да кажа - горкото детенце!!! Shocked Shocked Shocked
.................... Без думи просто..........
Виж целия пост
# 6
Изобщо не ми е смешно,за мен е обидно.Добре че законът позволява да се сменя име в такива случаи.
Виж целия пост
# 7
Ябълка Крушкова  Laughing
Кучо Кучев  Grinning
Виж целия пост
# 8
Хора - разни, предпочитания - също  Peace
Погледни темата за странните имена в Клюкарника, че и втора част има вече Sunglasses
Виж целия пост
# 9
Виолин Крушовенски-кандидат за кмет мисля че беше                    Доротей,Трайко,Тобия,Гълъб,Маткунска
Виж целия пост
# 10
Пейчин,за фамилия незнам,ама сигурно ще е нещо оригинално  Joy
Виж целия пост
# 11
Смехотерапия  Shocked
Виж целия пост
# 12
Темелко
Виж целия пост
# 13
Не спирам да ви чета .
Виж целия пост
# 14
Грозиколина
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия