С какво чистите сокчето от морков върху дрехите на бебчето ?

  • 1 517
  • 21
Здравейте, мами !
Кажете ми с какво да чистя сокчето от морков върху дрехите на бебчето? Пробвах с Вениш - не става! Съсипахме вече доста дрешки.
Виж целия пост
# 1
Сок от ябълка или морков (ама да е прясно петното, да не е третирано с нещо друго) - първо натривам със сапун Тео БЕБЕ, изпирам петното на ръка и после мятам в пералнята.

Лелеее - страшен е този сапун Peace Peace Peace - нямаме нито едно петно или леке  Hug
Виж целия пост
# 2
Преди с каквото и да го натриех все оставаше дори и бледо оранжево петно. После си купих един немски препарат за петна от Метро (на биологична основа). Наприскаваш, изчакваш и после с влажна кърпа изтъркваш - безотказно! После естествено пера.
Виж целия пост
# 3
Търкам, мажа, чакам - все си остават петната. Sad
Виж целия пост
# 4

Благодаря ти, Jujka! Този сапун наистина е страшен! Вече пробвах! Блузката е като нова! Трябваше по-рано да задам този въпрос, че доста дрехи вече са петносани.
Виж целия пост
# 5
Пресни петна от плодове и зеленчуци заливаш с кисело мляко, оставяш да изсъхне, после переш в "Мария" /пералнята демек/

Отстранява всичко
Виж целия пост
# 6
Сок от ябълка или морков (ама да е прясно петното, да не е третирано с нещо друго) - първо натривам със сапун Тео БЕБЕ, изпирам петното на ръка и после мятам в пералнята.

Лелеее - страшен е този сапун Peace Peace Peace - нямаме нито едно петно или леке  Hug

И аз го ползвам,праха също.Много съм доволна и от двете Peace
Виж целия пост
# 7
Ето още една причина ПРОТИВ даването на скочета  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Слагам върху петното Вениш веднага и после в пералнята. Нямаме дрешки с лекета.
Виж целия пост
# 9
Сок от ябълка или морков (ама да е прясно петното, да не е третирано с нещо друго) - първо натривам със сапун Тео БЕБЕ, изпирам петното на ръка и после мятам в пералнята.

Лелеее - страшен е този сапун Peace Peace Peace - нямаме нито едно петно или леке  Hug
Супер. Не го знаех това.  smile3521
Виж целия пост
# 10
Ето още една причина ПРОТИВ даването на скочета  Mr. Green
Peace
На страна майтапа.Моята дъщеря обича да хапва моркови така и вече няколко пъти си цапа блузите с морков /не сок/.Натривам с Вениш и после в пералнята.Излязоха петната и не останаха лекета.
Виж целия пост
# 11
Здравейте, мами !
Кажете ми с какво да чистя сокчето от морков върху дрехите на бебчето? Пробвах с Вениш - не става! Съсипахме вече доста дрешки.
Още като се изцапа дрешката гледам да я запера и не се налага да използвам друго освен прах за пране.
Ако петното престои използвам"КЛИРИ"-за петна.
Виж целия пост
# 12
Аз ги натърквах със сапун Дуру за пране- и с Тео бебе става,но Дуро-то ми маха всички петна Peace
Виж целия пост
# 13
Ако случайно петното от моркови не се е изчистило от сапуна/праха оставям дрешката да съхне на слънце и после няма и следа.
Виж целия пост
# 14
 Ползвала съм Вениш, Апта и сега купих от Била някакъв евтин,около 1лев препарат-Анита. Маха безотказно петна и върху цветни дрехи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия