Фарингит и ларингит. Помогнете!

  • 5 831
  • 8
Александра е с диагноза фарингит и ларингит. Пие сироп Eurespal и таблетки Хомеовокс ( но не може да ги смуче, дъвче ги). Притеснена съм, защото вече два дни няма подобрение, като че ли става по-лошо. Трудно диша, не може да спи, буди се и плаче.

Какво мога да направя, за да и помогна. Дайте съвет. Чай ли да давам специален, нещо друго ли?

Ще съм ви благодарна за помощта!
Виж целия пост
# 1
Ето и тука ще ти пиша- ако няма температура ползвайте Биопарокс спрей, но май се е влошило състоянието - направо антибиотик на таблетки или гранулки за сиропче.Това естествено е мое мнение,това е което аз бих направил.
Виж целия пост
# 2
Ovlagniavai vazduha, mnogo e vagno. No men ako me pita6 ia zavedi na lekar, zastoto mnogo 4esto pri laringit v detska vazrast se nalaga le4enie v bolnitsa.
Виж целия пост
# 3
Прави и инхалации с лайка. Влажния въздух много помага при ларингит.
Виж целия пост
# 4
Момичета, извинете за тъпия въпрос, но как се овлажнява въздуха в стаята. Например в детската или в спалнята, където няма котлони. А и моята печка е чак на балкона. Знам, че звучи глупаво, но като не ми е идвало до главата, не го знам. Опитвах да слагам съд на парното - не става. Сега пръскам с пулверизатор з а цветя. Дайте по-добри идеи.
Виж целия пост
# 5
Има уреди за овлажняване на въздуха. Ако въздухае много сух, това е най- добрия вариант.
Виж целия пост
# 6
На тази възраст, не са ни предписвали никога таблетки. Всички лекарства са били под формата на сиропи. Според мен диагнозата си е сериозна. Едновременно и ларингит и фарингит!!! Не пишеш температура има ли? Но ми се струва, че трябваше да ви предпишат антибиотик. Обади се пак на педиатърката и обсъдете отново състоянието на детето. Не оставяй нещата така. Инхалаций лично ние правим с инхалатор, а иначе се правят с тенджерка с вряща вода, и лъжичка сода.
Виж целия пост
# 7
Ще следя темата!
Моят големият в момента е с диагноза фарингит, предписаха му сироп за кашлица  и Аериус.
Извинявам се, че използвам темата, но и при него няма подобрение засега, така че ще съм благодарна на всяка информация по въпроса
Виж целия пост
# 8
Ами как ще има подобрение като вие не вземате нищо за фарингита ?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия