Грейка от две части за момиченце около 1.6 г.

  • 1 541
  • 20
Момичета търся грейка за дъщеря си от две части за зимата,гащеризон+яке.Мисля,че двете части ще са по удобни за тази възраст.Предпочитам да е от шушляк или непромокаема материя,за да не се мокри когато ходи или пада в снега.А ако има и топла подплата още по добре!Тя е на 1.4 г,дребна е така че размер 80 или 86 мисля че ще ни свършат работа.По скоро 86,ама това е друг въпрос.
Помагайте къде мога да намеря нещо хубаво,но да не е на баснословни цени?Не ме устройва да чакам Произведено в БГ!Ориентировъчна цена,която съм готова да дам 30-50 лева!Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
Онзи ден купих разкошна, българска грейка от две части от Женския пазар /да не повярваш, че и там се продават качествени неща/ за сумата от 30 лв. В цвят розово и пепел от рози. Гащеризонът е високо изрязан, така че гърба и гърдите на детето са защитени, а якето е с поларена подплата и качулка с пухче. Материята е някаква промазана, шушлякова и непромокаема, а цялото нещо е доста дебело. Ако те интересува - ще ти напиша откъде точно го взех, че на целия пазар ги продават само на едно място.
Виж целия пост
# 2
А-у-у забравих да напиша,че предпочитам да е в розово,но ето Алекс1 ме подсети.
Със здраве да си я носите Вашата!Напиши моля откъде точно си я купила и на коя фирма е /българска ли е/?
Виж целия пост
# 3
А-у-у забравих да напиша,че предпочитам да е в розово,но ето Алекс1 ме подсети.
Със здраве да си я носите Вашата!Напиши моля откъде точно си я купила и на коя фирма е /българска ли е/?

Българска е, на някаква русенска фирма, ако не се лъжа  newsm78 На женския пазар, като тръгнеш от Пиротска към Сливница, от лявата страна. Махнали са голяма част от сергиите, но към средата на пазара са ги оставили, след Симеон, преди другата пряка. Накачени са много детски якета и грейки. Няма начин да ги пропуснеш, защото значително се различават от всичко китайско, което се продава. Грейката стои най-отпред окачена - ще я видиш. Продава ги едно младо момче, което /неочаквано/ е супер любезно и внимателно. Аз се съмнявах, че ще й стане на Виктория и младежът предложи да ми я смени, ако й е малка, но се оказа супер точна. Похвали се после, какво си купила!
Виж целия пост
# 4
Благодаря за инфото   bouquet!Млако ми е далеч Женския пазар,но при първа възможност ще се занеса,май не по-рано от събота.
Виж целия пост
# 5
Никой ли друг не е купувал наскоро такава грейка?
Виж целия пост
# 6
В метро имаше на "Кара" Ямбол. Честно казано впечатли ме многообразието на цветове за момиченца, имаше бананово, различни оранжеви, комбинация от цветове, розови, разбира се....Цената беше 30 - на лева
Иначе едната наша грейка е на фирма "Ли", купена е от магазинче на търговския център на Билла в Младост. Комплекта е 32 лева.
Виж целия пост
# 7
аз купих, но е керемидено, мога да ти го снимам 86 размер купих. за 40 лв до южен парк - мама ми казе и за някакво магазинче на плиска където имало избор, но не съм я разпитвала точно. а и аз розовите не ги гледам Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Никой ли друг не е купувал наскоро такава грейка?
Виж в сайта на Метро имат в момента доста голям избор
Виж целия пост
# 9
на Марикита мисля че имаха в розово newsm78
Виж целия пост
# 10
на Марикита мисля че имаха в розово newsm78
Сигурно имат,но в сайта им не открих.А и не ми се мисли за цената им!
аз купих, но е керемидено, мога да ти го снимам 86 размер купих. за 40 лв до южен парк - мама ми казе и за някакво магазинче на плиска където имало избор, но не съм я разпитвала точно. а и аз розовите не ги гледам Simple Smile
Ще ти бъда благодарн аза снимка,само да не те затруднявам.А в други цветове имаше ли?И къде е магазинчето на Плиска?
Никой ли друг не е купувал наскоро такава грейка?
Виж в сайта на Метро имат в момента доста голям избор
Няма грейки в сайта на Метро.
Виж целия пост
# 11
Ако ще ходиш към Женски пазар, там от Пиротска като вървиш към Сливница, но от дясната страна има магазинче за детски дрехи, не сергия. Имаше страхотни, яке + грейка, точно каквото търсиш, мисля, за 29 лв. Момичето каза, че на купувачите там им се виждало скъпо  Rolling Eyes
Каза че имат и друг магазин, където има различни разцветки и всички номера!  Peace Но не помня къде е  Blush, ако ходиш доп там тя ще ти каже късде е другия магазин!
Успешна покупка!
Виж целия пост
# 12
ох и аз търся. Къде точно на Плиска. Как изглежда тази керемидената? Може ли снимка
Виж целия пост
# 13
Утре ще я снимам на светло, че да стан по-добре снимката. На Плиска мисля че горе на бутките май от страната на киното - ще питам мама като се чуем - тя на малчо все от там му зима разни нещица. Wink
Виж целия пост
# 14
а какъв е сайта на Метро?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия