за еднократната помощ

  • 3 813
  • 55
искам да ви попитам от каде трябва да си взема тази еднократа помощ от 200 лева.
Виж целия пост
# 1
От социалната служба в общината, след като вземеш акта за раждане на бебчето и едно удостоверение от служба ГРАО, което се издава за 5 минути.
Виж целия пост
# 2
За еднократна помощ за раждане се подава декларация в Дирекция "Социално подпомагане" ,носи си и акт за раждане на бебето .
Виж целия пост
# 3
а  трябва да отида в общината по моя постоянен адрес ли  или там кадето е издаден акта за раждане. И може ли да ми кажете каде е тази служба ГРАО.
Виж целия пост
# 4
Служба ГРАО е в общината, там, откъдето си взела акта за раждане на детето. Мисля, че за помощта трябва да идеш по твоя постоянен адрен, но не съм много сигурна.
Виж целия пост
# 5
За еднократна помощ за раждане се подава декларация в Дирекция "Социално подпомагане" ,носи си и акт за раждане на бебето .
Виж целия пост
# 6
А може и по банков път...
Виж целия пост
# 7
От Дирекция"Социално подпомагане"
Попълваш декларация,както и трябва да носиш акта за раждане на бебчо
Също така попълваш декларация и за детски  ,където пък трябва да се даде служебна бележка за дохода на родителите за година на зад.
Превеждат ти сумата за еднократна  и детските на една карта.
Виж целия пост
# 8
По адрес на л.карта Peace!Може и да не се занимаваш ти,а таткото да го свърши.Поне при нас се  получи и нямаше проблеми Grinning!
Виж целия пост
# 9
А може и по банков път...

Какво по банков път  newsm78 Така става превеждането на парите, но със сигурност не се подават документи така  Crazy

Ходи се в Социално подпомагане по постоянен адрес, вписан в личната карта. Декларация по образец, оригинален акт за раждане и удостоверение от ГРАО. А, и личните карти на двамата родители.
Виж целия пост
# 10
Акта за раждане трябва да е оригинал ,а не копие,и НЕ ги ламинирайте .
Виж целия пост
# 11
Здравейте! Може ли да ми кажете откъде точно се взима еднократната помощ-200 лв. Казаха ми на последната спирка на трамвай 1- това е някъде при пазара " Иван Вазов", но къде точно? Някакъв ориентир? newsm78 И какви докумени да нося, да не ме връщат? Знам за акта за раждане на детето. Благодаря Ви  bouquet
Виж целия пост
# 12
Зависи къде живееш. Подава се молба в общината.Не ти ли казаха като си взела акта за раждане на детето. Като гледам лентичката ти...... newsm78
Виж целия пост
# 13
От Дирекция Социално подпомагане към района,където си адресно регистрирана.Подава се молба-декларация(взимаш я от там) и акт за раждане+копие,можеш да предоставиш и банкова сметка ако искаш така да ти платят(за мен поне така беше по-удобно,защото иначе щях много да "чакам на опашка").
Виж целия пост
# 14
а на всички ли се дава или зависи какви са доходите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия