Вертижен синдром

  • 3 028
  • 10
Моля ви кажете ми какво е това чудо, какви са признаците и лекува ли се въобще.
Виж целия пост
# 1
http://209.85.129.104/search?q=cache:SG0BA345X4cJ:www.homeopathy … ;ct=clnk&cd=1
Не е наследственно, става дума за повишено налягане във вътрешното ухо, където се намират каналите на органа за равновесие. Иди на невролог или най-добре отоневролог. Отоневролози има в "Св. Иван Рилски" и в бившия ИСУЛ.

Това открих в нета. Напиши в гугъла ВЕРТИЖЕН СИНДРОМ и ще откриеш доста статийки
Виж целия пост
# 2
srusinova този линк е много интерсен! Имам 90% от симптомите на вертижен синдром. Наи-ве4е за болките в кръста и врата много се 4удех от какво са.
Сега би трябвало да отида при личната си лекарка и да  кажа  "Сложих си диагноза по интернет пратете ме на невролог"  Shocked. Доста грубо ми се струва. Ще трябва да помисля какво да правя  Rolling Eyes. Страшно ли е ако отлагам?
Виж целия пост
# 3
srusinova този линк е много интерсен! Имам 90% от симптомите на вертижен синдром. Наи-ве4е за болките в кръста и врата много се 4удех от какво са.
Сега би трябвало да отида при личната си лекарка и да  кажа  "Сложих си диагноза по интернет пратете ме на невролог"  Shocked. Доста грубо ми се струва. Ще трябва да помисля какво да правя  Rolling Eyes. Страшно ли е ако отлагам?
Що ли ми се струва, че "лека подигравка" има в написаното? newsm78
Виж целия пост
# 4
Извиняваи Гери не съм искала да се подигравам. Съжалявам ако  прозву4ало така. Но съм съвсем сериозна и доста объркана от това какво трябва да правя. Нищо лошо няма в линка. Само дето е не ми харесва да про4етеш нещо и да тичаш на лекар, но маи това ще се полу4и. Разбирам 4е след като питаш имаш подобен проблем, но в случая разсъждавах за самата себе си.
Виж целия пост
# 5
Извиняваи Гери не съм искала да се подигравам. Съжалявам ако  прозву4ало така. Но съм съвсем сериозна и доста объркана от това какво трябва да правя. Нищо лошо няма в линка. Само дето е не ми харесва да про4етеш нещо и да тичаш на лекар, но маи това ще се полу4и. Разбирам 4е след като питаш имаш подобен проблем, но в случая разсъждавах за самата себе си.

Изобщо не съм се обидила, аз бях на лекар вече. Той ми постави диагнозата. Допълнително ще ми се направят още изследвания. Исках само да попитам, ако някой знае нещо да сподели.
Виж целия пост
# 6
Гери на какъв лекар ходи и с какви оплаквания?
Виж целия пост
# 7
Гери на какъв лекар ходи и с какви оплаквания?
На невролог и на отоневролог.
Олакванията са ми: виене на свят, нестабилност и прималяванае, сърцебиене, задух в задушни помещения/особено в градския транспорт/, замъглено зрание винаги когато съм изправена. 5 мин. права не мога да стоя. Като седна отминава.
Виж целия пост
# 8
Много ти благодаря!
Виж целия пост
# 9
Ето координатите на един отоневролг в Св.Иван Рилски:
д-р Марийо Б.Антонов
тел. 5812405
Виж целия пост
# 10
Ето координатите на един отоневролг в Св.Иван Рилски:
д-р Марийо Б.Антонов
тел. 5812405
Благодаря ти. Моята лекарка също работи там. Ще япопитам и може да отида при него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия