Левски - Вердер или колко е трудно да си син на баща си?!

  • 1 420
  • 17
Както на всеки мач на "Левски" в Евротурнирите, отново бях на стадиона, надлежно екипирана, заради студеното време. Началото не предвещаваше последвалото развитие, въпреки че стадионът ми се стори малко вял. Няма да влизам в подробности, защото ви е известно какво се случи.
Питам се, много ли е трудно да си син на баща си? Трудно ли е да приемеш освиркванията на целия стадион (които аз не одобрявам), като до предния ден си гъзарял в "Син сити"  newsm44 ? Аз смятам, че тази история може да му коства кариерата, т.е. да се сдуха и да не може да излезе пълноценно на терена в друг мач. Какво мислите вие?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Въпрос на психика, устойчивост  и на подкрепа от околоните! Всички сме имали, имаме и ще имаме лоши моменти и в живота и в кариерата! Важното е, да си вземем поука и да продължим напред - по-мъдри и по-уверени!

п.с. и на мен ми е трудно понякога да съм дъщеря на майка си Mr. Green, ама в крайна сметка аз съм си отделна личност, нали? А и помня много случки, в който на нея не й е било лесно да е моя майка Mr. Green Laughing

 Peace
Виж целия пост
# 2
Аз мисля че момчето яко се беше ошашкало вчера. Shocked Дано да си вземе поука и да тренира по-усилено, а не да разчита на името на баща си като гаранция ,че ще продължат да го пускат да играе. football
Виж целия пост
# 3
това, че баща му е бил добър вратар не значи , че той  ще бъде добър футболист.
Виж целия пост
# 4
много е висока летвата, поставена от баща му... представяте ли си, колко му е тежко на момчето- всички очакват от него да е на ниво еди- какво си... това е голямо напрежение
Виж целия пост
# 5
Малко грозно бе от страна на публиката да го освирква така. Че е леке, леке е, но ми се струва, че Мъри трябваше да го остави и второто полувреме, защото както при ездачите, които когато паднат от коня, трябва веднага да се качиш, за да не получиш стрес. Помня, че преди време Чиликов имаше подобенпроблем с дуспите (Динамо Киев) и се кри от тях доста дълго време.
Виж целия пост
# 6
           Не съм гледала мача. Дори и Ники Михайлов не съм гледала до сега, но ми прави впечатление колко сме крайни като мнение. Имам предвид ние, българите. Когато някой постигне успех всички викат "Осанна!", т. е. няма по-велик от него, но ако същият човек се "подхлъзне", вече сме на "Разпни го!" А истината е по средата, според мен.  Simple Smile Всеки има добри и лоши моменти. Кой не иска да е винаги добър, в това което прави? Няма такъв. Всички имаме възходи и спадове, от които не можем да си правим генерални изводи за един човек. Та... Ники Михайлов е още на 18 години. Тепърва навлиза в сериозния футбол. Кой знае, може един ден да засенчи славата на баща си.  Simple Smile Аз лично му желая да гледа напред и без излишни драми за нешо, което вече е минало. Старание и упоритост! Стискам му палци за в бъдеще!  Grinning
Виж целия пост
# 7
Бях на стадиона и честно казано не одобрих освиркването на публиката.
Ако гледаме обективно на нещата именно защото бащата е бил добър вратар, заема такъв пост във футболния съюз Ники Михайлов трябва да се труди усилено и да защити името и фамилията си.
Сега информация от кухнята :  А той какво направи - Развява си задника по дискотеки, мацки, кара по - скъпа кола от на треньора си ами и го мързи да тренира. Самочувствие без покритие. А цялата фамилия са вратари като започнем от Бисер Михайлов, след това Боби Михайлов (той междудругото е започнал кариерата си като нападател) брата на Боби Руслан Михайлов (роден за вратар, но тотално леке) и сега Николай Михайлов, който междудругото и визуално прилича на чичо си.
 П.С. Нещата ми се струва, че ще станат като при Букарев - баща му шеф на здравната каса, а Асенчо футболист на най - успелия български отбор. Да ама Мъри казваше : Ако искаш да съсипеш взет мач пусни Букарев. Ами така си е сега не винаги името е в колаборация с възможностите ти
Виж целия пост
# 8
Синът ми беше на мача и като тийнейджър прие нещата емоционално.Аз обаче мисля,че вратаря няма вина,че е син на баща си и,че е сгрешил.Той е само на 18 години,две години по-голям от моя син.Той е още дете и не може да се иска от него това,което правеше баща му.Просто психиката му не издържа и това е нормално при очакванията,които имаха от него.Грешката е на ФК Левски.Не може отбор с претенции да разполага само с един класен вратар и като се контузи да играят ва банк.
Виж целия пост
# 9
Което си е вярно, вярно е! Права си, че е несериозно да нямаш качетвен резервен вратар, но е факт, че Мъри обяви от самото начало, както и на пресконференцията след мача, че ще продължат да налагат млади момчета.
Проблемът, според мен, се корени в това, че голямото му самочувствие, поне за момента не отговаря на възможностите му. То не идва от играта му в "Левски", а от положението му на личен ерген  Wink и тук вече се получава разнобой!!! Thinking
Виж целия пост
# 10
Получи добър житейски урок момчето и още колко ще получава...А че е красавец,красавец е
Виж целия пост
# 11
това, че баща му е бил добър вратар не значи , че той  ще бъде добър футболист.
И аз мисля така.Пример от сина Гунди,също не е станало извесртен футболист.
Виж целия пост
# 12
За да играеш на голям форум трябва отдавана си претръпнал, трябва да си перде а вратарчето май ми изглежда точно такъв.Е вярно, че мадамите са му в главата и по този начин не се става играч, камо ли световна звезда.Може да му е трудно да носи кръста на баща си, дядо си а даже и баби, лели стринки и всякакви роднини.Ще видим дали ще стане вратар на голям отбор или ще пази на ФК”Чепинец”  и всяка вечер диско night.
Виж целия пост
# 13
На всеки може да се случи..
Грешката е на треньора,че го пуска в такъв мач..
А публиката не прощава..Никога!
Виж целия пост
# 14
еми младо момче, то се случва и на ГОЛЕМИТЕ във футбола Peaceдано да излезне силен характер и да не се здуха а да се нахъси от станалото
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия