Ексфолираща .почистваща маска за лице

  • 1 067
  • 10
Моля ви да ми помогнете не мога да реша  каква маска да си купя.Кожата ми е смесена.Благодаря ви предварително Laughing
Виж целия пост
# 1
И моята кожа е смесена и много добре ми действат глинените маски  Peace
Виж целия пост
# 2
Да,глинените маски да подходящи,попиват излишното омазняване.
Виж целия пост
# 3
А почистващи ли са?И  някаква марка да ми кажете?
Виж целия пост
# 4
И моята кожа е смесена и много добре ми действат глинените маски  Peace
Използвам на Avon-от серията Pure Pore Fection-и съм много доволна.Скоро си взех и на Garnier Pure-с глина и краставица-също е подходяща за смесена кожа и ми действа добре,но не е ексфолираща.
Виж целия пост
# 5
И моята кожа е смесена и много добре ми действат глинените маски  Peace
Използвам на Avon-от серията Pure Pore Fection-и съм много доволна.Скоро си взех и на Garnier Pure-с глина и краставица-също е подходяща за смесена кожа и ми действа добре,но не е ексфолираща.
И на мен тази на Garnier много ми харесва, за разлика от глинената на Нивеа, която ми щипе. За ексфолиране ползвам скраба на Суисформула
Виж целия пост
# 6
А тези глинени маски изсушават ли много кожата,защото моята по принцип е смесен тип,но през зимата много се изсушава и се лющи  Sick
 newsm78
Виж целия пост
# 7
А тези глинени маски изсушават ли много кожата,защото моята по принцип е смесен тип,но през зимата много се изсушава и се лющи  Sick
 newsm78
На мен ми действат много добре. Кожата става мека и гладка, а бе супер направо. За суха кожа обаче мисля, че не са подходящи. От друга страна, може да ги нанасяш само на местата, на които желаеш, а не на цялото лице.
Виж целия пост
# 8
Аз бих ти препоръчала маската на GUINOT  Peace. Има ги в козметичните салони.
Виж целия пост
# 9
Аз съм доволна от ексфолиращата на СуисФормула Wink. Но моята козметичка каза , че всички ексфолиращи маски  и скрабове ,карат кожата да се омазнява допълнително.... Thinking
Виж целия пост
# 10
Аз съм доволна от глинената на Garnier със загряващ ефект (има дозички и може да си вземеш да пробваш), на Ейвън от серията Планет Спа и от тази на Arnaud. Има и една маска на Ейвън пак от серията Планет Спа, която е ейсфолиираща и със загряващ ефект, пак е почистваща  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия