Пилешки парти бутчета

  • 7 295
  • 6
Предварително се извинявам ако има подобна тема, но с търсачката намерих рецепти основно за пилешко бон филе и филе, а за парти бутчета не можах  Rolling Eyes
 Въпроса ми е  ако ги направя така - първо ще ги мариновам със разни нещица, след това мисля да ги овалям в счукан корнфлейкс и да ги изпържа - дали ще останат сурови от вътре?  newsm78 Трябва ли да ги сваря леко и ако трябва как да ги мариновам?
Това се чудя от сутринта  Crazy
Ако някой ги прави и по друг начин не отказвам предложения   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ако държиш да са пържени, ми се струва, че има риск да останат сурови вътре. Можеш да ги направиш по същия начин, само че вместо да пържиш, да ги запечеш с малко бира и масло например.
Виж целия пост
# 2
На мен са ми оставали алангле при такова паниране, дето споменаваш.... и ако не държиш непременно да са панирани/пържени, защо не ги напълниш и изпечеш ... има много вкусно звучаща рецепта(аз съм се наточила в близките дни да я пробвам) за такива в сп.Меню и ако проявяваш интерес, ще я напиша.
Виж целия пост
# 3
Те могат да се напълнят, защото са доста малки.Не са големи бутчета, а малки кълчици  Simple Smile Малко по-големи са от тези на крилцата.
Виж целия пост
# 4
Щом са толкова мънички не би трябвало да останат сурови!Аз не съм правила така,но от познати знам,че ги пържат направо сурови,ставало много вкусно!Ако ги направиш така пиши,че може и аз да пробвам!Такива бутчета обикновено ги правя печени и за 40 минути се изпичат,че и препичат!Може би на по-ниска температура ако се пържат за да може по-бавно и добре да се изпържи!
Виж целия пост
# 5
Знаеш ли аз правя малките пилешки кълчици/ може и крилца/ така:
 
Сварявам ги за 5-6 мин. в подсолена вода с черен ипер на зърна. След това махам от котлона и така престояват няколко часа в тази марината. След, което ги панирам и ги пържа във фритюрник. Стават страхотни. Прави съм и без да ги варя, но като чели месото става все едно е сурово и направо не може да се дъвчи!
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички   bouquet Реших да не рискувам и ще ги изпека с бира   chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия