От каква възраст

  • 1 110
  • 23
Мили маи знам че ни е рано Embarassed,но искам да знам от каква възраст дадохте децата си на ясла и дали сте доволни от постъпката си?
Виж целия пост
# 1
На 2г.6м и не съм доволна от постъпката си. Laughing
Виж целия пост
# 2
на 1г и 1 мес- много съм доволна
Виж целия пост
# 3
На 1 година. Доволна съм.
Виж целия пост
# 4
На 1 година и 10 месеца - доволна съм...  Peace
Виж целия пост
# 5
На година и 8м. Доволна съм, не съжалявам изобщо.
Виж целия пост
# 6
След 2 години. Много съм доволна, само боледува - това е лошото
Виж целия пост
# 7
На година и 8м. Доволна съм, не съжалявам изобщо.
Супер newsm10 факт е, че колкото по- малки са- по- лесно свикват.    
Виж целия пост
# 8
Доволни от какво ... от постъпката си или от градината ...постъпката може да е продиктувана от необходимост, а градината може да се смени ...

И двамата тръгнаха в началото на септември след като навършиха 2 години, т.е. Александра на 2г и няма и месец, а Никола на 2г и 2м. Не съжалявам (Тъщата може да ги гледа), т.к. се социализират, научават неща за които у дома няма да се сетим да им покажем и ... преболедуват в ранна възраст, когато им минава по-бързо и лесно ... А от детската съм повече от доволен (62 ОДЗ, София)
Виж целия пост
# 9
А от колко голямо детето се дава на ясла? 1 годинка?
Виж целия пост
# 10
А от колко голямо детето се дава на ясла? 1 годинка?
Да.От 1год. можеш спокойно да го дадеш.
Виж целия пост
# 11
Доволни от какво ... от постъпката си или от градината ...постъпката може да е продиктувана от необходимост, а градината може да се смени ...


И от двете. Факт, че като тръгна на ясла стана самостоятелна и общителна, което си беше проблем за мен - не знаех как да се справя. Та в това отношение съм доволна от постъпката си, не ми беше спешно да тръгна на работа.
Доволна съм и от ОДЗто, в което са и двете.
Виж целия пост
# 12
Тръгна на ясла от 2г.Трудно свикна ,а на мен ми беше едно съвестно.... Sad .Но пък там проговори,а вкъщи не искаше.Боледувахме няколко месеца,но много неща научи там.И съм много доволна от яслата/вече градина.
Виж целия пост
# 13
На година и 5м.Адаптира се невероятно бързо (за няколко часа) и от тази гледна точка съм доволна.Боледува не по-често,отколкото преди да тръгне на ясла.
Не съм доволна обаче от възрастта,на която тръгна на ясла.За съжаление обаче имах работа за вършене,а с дъщеря ми вкъщи беше невъзможно.
Виж целия пост
# 14
От 2 години,не съм доволна .Съжалявам че я дадох дори
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия