Пушихте ли докато бяхте бременни?

  • 35 133
  • 570
Мнвого ми е интересно колко от нас са пушили докато са били бременни? Само не разбирайте темата като упрек! Просто любопитство!
Виж целия пост
# 1
След като разбрах, че съм, бременна ги спрях........на 2 февруари, но съм забременяла на 6 ти януари...значи за 1 месец - да........
Виж целия пост
# 2
Пушех... Рядко, но е факт.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Отказах ги когато разбрах че съм бременна и не мога да не призная че мъжа ми страшно много ми помогна. Той ги отказа за да ги спра по-лесно и аз   bouquet Т.е. до 5 г.с. ги пушех и после пропуших (за съжаление  Sad ) когато спрях да кърмя.
Виж целия пост
# 4
ДокАто бях бременна, а и сега докАто кърмя не пуша, мисля да не започвам и след това. Не е лошо да използваш опцията Проверка правопис, това също не е упрек.
Виж целия пост
# 5
не,спрях ги малко преди да забременея с първото си дете
Виж целия пост
# 6
Отказах ги много трудно веднага, след като разбрах, че съм бременна.
След като родих и спрях да кърмя пак пропуших Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
понякога (2-3 пъти седмично) по 1 цигара с кафе  Embarassed след като спрях да кърмя си ги пропуших отново  Embarassed
Виж целия пост
# 8
Не. Спрях ги моментално щом разбрах, че съм бременна.
Виж целия пост
# 9
пушех но се стараех да не е повече от 2-3ц.на ден
проблема при мен беше сутрин с тоалетната
Виж целия пост
# 10
не, спрях ги малко преди да забременея Party
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128800.0;topicseen
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107739.0;topicseen
има и още много, но не ми работи търсачката
Виж целия пост
# 11
Не!  Naughty
Странното е, че 10 дена преди да разбера, че съм бременна, не ми се пушеше и много се дразнех от дим и миризма на тютюн  Wink
Виж целия пост
# 12
Пушех и не можах да ги спра.
Виж целия пост
# 13
и аз пуша но като почна да кармя няма защото тогава се трови много повече от колкото като е в корема но по добре недеи пуши
Виж целия пост
# 14
Аз съм непушач, както и съпруга ми, и водя непрестанни борби с пушачите около нас  -приятели, семейство, които са на момента доста несъобразителни и егоистични пушейки! Не мога да понасям гледката бременнна жена с цигара още повече, защото не може по такъв безцеремонен начин да решаваш за здравето на тази невинна душичка просто, защото много ти се пуши?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия