крем или флуид

  • 11 189
  • 18
 BlushИзвинявам се за вероятно глупавия въпрос, но някой може ли да ми разясни разликата между крем и флуид? само по консистенция ли се различават или има съществени разлики и в състава? освен това, за кожа 25+, за през зимата, крем или флуид е по-подходящо? newsm78   
Виж целия пост
# 1
Мисля,че флуидът е с по-лека консистенция от крема,но все пак не съм много сигурна  Rolling Eyes За зимата сякаш крем е по-добре...В студеното време дава по-добра защита..
Виж целия пост
# 2
Флуида е по-лека консистенция и ако кожата ти се чувства добре с него - защо не.
На мен са ми много леки флуидите и ги ползвам само през лятото / понякога/ Wink
Виж целия пост
# 3
Определено се чувствам по-добре с флуид. Такъв е изборът ми и за зимния сезон. Преценила съм си, че текстурата ми трябва да бъде лека и флуидна, за да се чувствам комфортно, без усещането, че съм се нахлепала с крем.
Виж целия пост
# 4
Флуидът наистина е с по-лека консистенция и аз лично го предпочитам, защото не ми запушва порите, както мнозинството от кремовете. Не е много добър вариант за зимата обаче, поне не когато ще излизаш. Флуидите, доколкото знам, само овлажняват, а овлажняващите продукти играят лоши номера на кожата при ниски температури. По-добре нещо малко по-мазничко за излизане, което да пази кожата от студа. Флуид аз слагам през зимата, преди да си легна примерно, но преди излизане мацам нещо друго, иначе кожата ми изпръхва ужасно.
Виж целия пост
# 5
Ако си с мазна или смесена кожа, по-добре флуид по всяко време на годината. На мен мазните зимни кремове ми запушват порите.
Виж целия пост
# 6
Бях те полезни и на мен.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Предпочитам да ползвам флуид.Поне за сега си чувствам добре,попива много бързо,почти веднага мога да нанеса фон дьо тен,без да стане някаква мазна каша върху лицето ми.Ползвам го целогодишно.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви Hug  кожата ми не е мазна, а зимата е дори суха и зачервена... май само флуид няма да й е достатчен през мразовитите дни newsm56
Виж целия пост
# 9
мойта кожа е нормална и зимата с крем ми е по добре,щом кожата ти е суха по-добре крем  Peace
флуида за лятото   bouquet
Виж целия пост
# 10
BlushИзвинявам се за вероятно глупавия въпрос, но някой може ли да ми разясни разликата между крем и флуид? само по консистенция ли се различават или има съществени разлики и в състава? освен това, за кожа 25+, за през зимата, крем или флуид е по-подходящо? newsm78   

Гледай на каква основа са, тъй като някои презервативи се късат именно заради това.
Виж целия пост
# 11
Аз съм със смесена кожа, за лятото ползвам флуид, но зимата задължително крем, защото много ми се изсушава кожата  Peace
Виж целия пост
# 12
Кажете някои марки за флуид, моля. Имам желание да го пробвам това.
Виж целия пост
# 13
Кажете някои марки за флуид, моля.
Гарние с грозде примерно. (8-9,50 лв за 75 мл)
За моята кожа той е достатъчен - нормална към леко суха, с Т-зона.
Виж целия пост
# 14
L'oreal имат идеален флуид за суха кожа. Дори и в студено време е перфектен Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия