проблем ли е за мъжете, ако жената е "по-потентна" от тях??

  • 970
  • 11
Мислите ле,че многото секс и непрекъснатото желание за секс от страна на жената плаши мъжете! Говоря за секс само с един партньор, но искате непрекъснато да го правите с него? Защото мъжете само се хвалят колко са добри и как имат непрекъснато желание, но като попаднат на такава жена, започват да се страхуват от нея???
 
 
 
Виж целия пост
# 1
Зависи  Thinking Ако мъжът е изцеден като лимон и въпреки това жената продължава да му налита  smile3508 едва ли ще е очарован  Sick
Най-хубаво ще е да си намериш мъж, с когото да сте на една вълна... easter
Виж целия пост
# 2
Еми проблемче си е. На мен не ми се е случвало но мога да си го представя - все пак ние си имаме някакви граници и ако жената иска още и още ... Най-добре е двамата партньори да имат приблизително еднакви желания в леглото. А иначе - не смятам че някой мъж ще го е "страх" от такава жена. Лично на мен малко ще ми е кофти, ако харесвам/обичам една жена и не мога да и насмогна в леглото. Макар че винаги има резервни методи за задоволяване на жената (стига човек да не си е прехапал езика и изкълчил и двете ръце  Laughing )
Виж целия пост
# 3
Мислите ле,че многото секс и непрекъснатото желание за секс от страна на жената плаши мъжете!

MegatroniC:

Ако жена ми (oktavia) беше такава, щях да вдигам банкет през ден  Mr. Green
Жалко че ме огрява мноооооого рядко  Embarassed
Виж целия пост
# 4
Я,втора тема-различно заглавие,еднакво съдържание Whistling
Виж целия пост
# 5
Плаши ги според мен.
Виж целия пост
# 6
Мислите ле,че многото секс и непрекъснатото желание за секс от страна на жената плаши мъжете! Говоря за секс само с един партньор, но искате непрекъснато да го правите с него? Защото мъжете само се хвалят колко са добри и как имат непрекъснато желание, но като попаднат на такава жена, започват да се страхуват от нея???


Ами не мисля Peace
Моя поне не се плаши-издържа фронта Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Аз мисля, че по-голямата част от мъжете биха се уплашили. Не, че ще им е неприятно...по-скоро от страх, че няма да и насмогнат на такава жена, а този въпрос е едва ли не най-важния за един мъж.
Виж целия пост
# 8
Може и да стане проблем.С течение на времето може и да се психяса човека че не може да я задоволи.А това си е голям проблем определено. #Crazy Да не дава господ да не можеш да насмогнеш на жената която обичаш  Praynig
Виж целия пост
# 9
Да си хваща жената 2-ма любовници и проблема е уреден.  Grinning
Виж целия пост
# 10
Самовнушението винаги е било силно оръжие Sunglasses.И когато мъжът реши,че жената е по-потентна от него...
и си внуши,че не и смогва - проблема е налице Sad Много жени само и само да се представят като "нимфи"
(не прибързвайте с формулата  нимфи=нимфоманки!) в очите на възлюбените си ,и за да им покажат,че са
винаги готови да удовлетворят техните сексуални  желания,се изкарват свръхпотентни.Което естествено
подплашва представителите на силния пол....Споко,момчета не е толкова страшно....ние знаем кога да спрем Wink Sunglasses Laughing
Виж целия пост
# 11
Ами мъжа ми каза "СПРИ СЕ" Stop-но преди да забременея...
А като бяхме гаджета аз не му смогвах на желанието... #Crazy
Сега като съм в "положение"  пък милия много му се иска,ама мен ми е едно....дебело и тежко положението . Едвам мърдам ,а камо ли за секс да мисля.Но снощи го съжалих ,той каква вина има... Shocked освен ,че ми направи бебе  baby_neutral
Та може би се плашат мъжете,щото не винаги могат да смогнат.Както е и при жените понякога с потентнииии мъже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия