Има ли някой информация за тази прахосмукачка

  • 805
  • 7
Има ли някой информация за тази прахосмукачка

http://www.electrolux.co.uk/node35.asp?ProdID=14315

Много ми харесва идеята, че чисти сама и връща  много по-малко микрочастици прах дори и от водните прахосмукачки, а синът ми е алергичен и ежедневното почистване е доста важно. Пък и времето което ще чистя бих посветила на децата ми Grinning
Скъпа е , но ако наистина почиства толкова добре, колкото ме убеждават в Техно маркет си струва. Но все пак бих искала да се допитам до някой, който има такава.
Виж целия пост
# 1
Аз нямам такава,но съм замислила някой ден да си купя.Миналия сезон ако си гледала ББ2 Ирена беше си взела такава в къщата като любим предмет и тя казваше че била супер и чистела много хубаво.
Виж целия пост
# 2
Каква е цената и какви функции има? Мие ли?
Виж целия пост
# 3
Ей това май е по-добра алтернатива (поне от гледна точка на цена):

Roomba

Има си и "сестричка"  - Scooba, която пък мие пода.
Виж целия пост
# 4
Каква е цената и какви функции има? Мие ли?
Това е робот, който почиства сам и то доста добре доколкото разбрах. Не мие .Струва около 2000лв. Доста е, но като сметнеш времето, което ще спестиш наистина си струва.

Ellie, за съжаление този робот не съм го виждала в България иначе е почти сищия. Може би просто фирмата производител е друга. Каква му е цената?
Виж целия пост
# 5
Roomba-ta (последен модел + разни екстри) е около $200-300, a Scooba (миещия робот) около $300.
Виж целия пост
# 6
Има ли ги в България?
Виж целия пост
# 7
sta, за съжаление ги няма в България.
Ellie, много благодаря за инфото Hug Heart Eyes Фен съм и на Roomba-ta и на Scooba-та! Ще търся варианти да ми ги купят и изпратят. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия