пързалка в домашни условия

  • 1 644
  • 26
имате ли?децата радват лисе?
минава ли им мерака да се пързалят след известно време или си остава една от любимите играчки?
Мислим да купим намъника,той много се радва когато навън срещенем пързалка и може да се пуска цял ден.
Споделете опита си!
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
и аз това се замислям напоследък, пързалка за нова година
Виж целия пост
# 2
джъмп, а тунелът още ли е актуален у вас Laughing
Виж целия пост
# 3
извинявам се,но да се оплача.Мъжа ми днес домъкна къщичка за в апартамента,иначе пързалката отдавна замина на вилата,такава ще е съдбата и на къщата
Виж целия пост
# 4
търся една пързалка на Smoby. за коледен подарък може би. но все още се чудя:thinking:
харесала съм една - как да я определя - среден размер /за деца над 1г5м/, но се колебая. дали няма да му омръзне  бързо-бързо.  newsm78
мисля, че ще ни помогне да изразходваме повече енергия вкъщи.  Laughing при липсата на разходки през зимата.
Виж целия пост
# 5
PolarFox актуален е все още  Flutter имаме и къщичка и там се кефят много  Mr. Green и люлка имат, по-рядко я ползваме. само пързалката остана  Rolling Eyes и мъж ми го командировам на черджето пред вратата  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
радва й се Peace Peace, колкото е по-голяма пързалката, по- добре
имам предвид има едни съвсем бебешки, много бързо им омръзват
на снимката Малена е на 1г4-5м
http://images05.snimka.bg/000549129.jpg
Виж целия пост
# 7
Malenna, много е хубаво у вас   bouquet
Виж целия пост
# 8
Ние имаме към обзавеждането .Доста е голяма и дълго време може да се ползва.Голяма игра пада.

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=15254&AlbumId=45469

тук обаче не се вижда цялата.
Виж целия пост
# 9
Маленна и ние такава пързалка сме харесали:)
А какъв е този тунел за който говорите?
В парка има циментов тунел и пада голема игра,ако може да вземем нещо подобно и за вкъщи:)
Виж целия пост
# 10
Ние купувахме люлка,къщичка и пързалка,като на  Malenna, но за съжаление всичко омръзва бързо. Въпросната пързалка е много практична, защото синът ми,когато не иска да се пързаля си играе на кош.Ние на края на пързалката сме му сложили басейн с топки,за да бъде               по-весело.  Joy
Виж целия пост
# 11
търся една пързалка на Smoby. за коледен подарък може би. но все още се чудя:thinking:
харесала съм една - как да я определя - среден размер /за деца над 1г5м/, но се колебая. дали няма да му омръзне  бързо-бързо.  newsm78
мисля, че ще ни помогне да изразходваме повече енергия вкъщи.  Laughing при липсата на разходки през зимата.
Ако не си намерила още- провери в Хепиленд. Тук е сниман лятната им брошура:
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=5496&AlbumId=56417
Ако говориш обаче за 31266- на мен не ми допадна. Стъпалата бяха ужасно стръмни и неудобни Crazy Трябва да я видиш на живо.
Виж целия пост
# 12
играчките на Смоби са страхотни:)
Виж целия пост
# 13
Маленна и ние такава пързалка сме харесали:)
А какъв е този тунел за който говорите?
В парка има циментов тунел и пада голема игра,ако може да вземем нещо подобно и за вкъщи:)
тунела е от плат около 2 метра дълъг и става голям гонене в него. оказа се обаче, че в бг няма такива  Rolling Eyes , но можете да си го направите сами. взимате един кош за пране (едни такива от шушляков плат с метална спирала за да стои прав) и го правите на тунел  Hug
Виж целия пост
# 14
и аз се замислям за пързалка,но още имам време-така ,че следя Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия