Пет кила шоколад

  • 1 346
  • 18
Покрай Хелоуин се сдобих с огромни количества шоколад под формата на различни бонбони.Децата не ги ядат.Миналата година ги дояждах 3-4 месеца.Дайте идеи какво да ги правя.Лошото е,че не е чист шоколад,някои имат ядки,други карамел,от рода на сникерс и милки уей.Става ли да ги разтопя,да ги слагам в кремчета ли,на торти ли,какво ли?Помагайте,че много зле ми се отразяват на фигурата,ако си ги ям сама.badscale
Виж целия пост
# 1
Подари ги на съседите
Виж целия пост
# 2
Абе,яж ги и не му мисли...!  Joy
Виж целия пост
# 3
Като виден алтруист ти предлагам да дебелея вместо тебе!  Flutter
Дай ги насам и не ги мисли повече!  Hug
Виж целия пост
# 4
Раздай ги на децата от блока, щом се опасяваш,че ......  261uu
Виж целия пост
# 5
Всичките ни съседи са пенсионери или без деца.Познай къде си донесоха останалите им от снощи бонбони тази сутрин Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
В този случай и моето предложение няма да ти свърши работа, ако имаш възможност занеси лакомствата щом са толкова много в някой дом за деца. Там със сигурност ще им се зарадват.
Виж целия пост
# 7
Всичките ни съседи са пенсионери или без деца.Познай къде си донесоха останалите им от снощи бонбони тази сутрин Twisted Evil


Joy Joy

Дай ги на някое училищно празненство...останала съм с впечатление, че едва ли не всяка седмица се организират такива при вас
Виж целия пост
# 8
Цитат
Масаж с шоколад - Масажът е най-чувственият и глезещ масаж. Той ревитализира, овлажнява и подхранва кожата. Това е едно наистина “пълно потапяне” в света на чувственото и духовно блаженство. Терапията с шоколад има омекотяващ,подхранващ, овлажняващ, предпазващ и подмладяващ ефект върху кожата.
Wink
А по темата, аз лично най-често слагам разтопен шоколад на палачинки и сладолед (така може да се включат и останалите от семейството, но ти си се запасила с голямо количество Laughing). Тук са събрани доста рецепти с шоколад (а има и други интересни неща за него).
Виж целия пост
# 9
 Хапвай си, шоколада успокоява........... Wink
Виж целия пост
# 10

Радвай се!

Помагайте,че много зле ми се отразяват на фигурата,ако си ги ям сама.badscale
Остави ги да си черпиш гостите с тях и не се насилвай да ги ядеш само и само да се махнат.
Виж целия пост
# 11
Няма ли някаква институция, организация, на  която да ги подариш?
Виж целия пост
# 12
Покани ме на гости! Twisted Evil Съвестно ще унищожа всичко от рода на Twix и KItKat .Grinning

Ако имаш повечко Milky Way и Snickers можеш да спретнеш някоя и друга торта:

Milky Way Cake

Snickers Cake

Snickers Cheesecake
Виж целия пост
# 13
Покани ме на гости! Twisted Evil Съвестно ще унищожа всичко от рода на Twix и KItKat .Grinning

Ако имаш повечко Milky Way и Snickers можеш да спретнеш някоя и друга торта:

Milky Way Cake

Snickers Cake

Snickers Cheesecake
Ами заповядай,ако си наблизо,ама бързай,че и аз първо туикса унищожавам Laughing
Благодаря за рецептите,точно нещо такова ми трябваше.
Виж целия пост
# 14
Ама аз като се замисля,наистина няма проблем да си ги хапнеш(аз съм зависима от шоколада мама            Joy
Нали нямаш срокове за елиминирането му...Знаеш ли колко дълго ще се чувстваш щастлива с толкова шоколад...по малко всеки ден не мисля,че ще ти се лепне.....а междувременно мога да ти дам и друг полезен съвет за изгаряне на калории след евентуално похапване на по-големичко количество.... Embarassed    Секс,естествно...хем полезно,хем приятно...  Embarassed
Успех!!!!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия