''Въпроси и отговори'' по ВВТ?

  • 473
  • 4
Аз лично съм недоволна от отношението на водещата към проблемите в ДГ.За мен тя си търси някаква сензация,да има интрига и някой виновен.
Според вас така ли ще се решат те?Имаше толкова други неща , които да се коментират. Close
Виж целия пост
# 1
Пускам тук  това, което написах и в клюкарника. Мнението ми напърлно съвпада с това на авторката на темата, а за водещата думи нямам, едно си баба знае едно си баба бае..

Совите не са това, което са... Моят сценарии се размина с техния, поне да ме бяха предупредили за темата и че цялото прдаване ще е по този въпрос. Ако някой е очаквал разискване на горните проблеми, които ви бях пуснала днес - съжалявам. Лично като майка не съм мислила по въпроса със тези пари, не са ми искали, не знаех дори, че на места положението е такова.
Искам да уверя всички, че госпожа Фандъкова е човек, който приема присърце проблемите ни, иска да ги разисква, покани членове на сдружението ни на работна среща. Вижте, самите вие трябва да имате съзнанието, когато смятате, че се прави нещо нередно или се нарушават правата ви и ли тези на децата ви, да сигнализирате, да си отстоявате позицията. На сайта на Ст община са дадени телефони, именно за такива сигнали. Фандъкова каза, че проверяват всеки един сигнал, дори и анонимните. Всякакви предложения от вас ще се радваме да чуем тук или в закованата тема на НБМ...
Пвече разказано от мен за предаването - също там. Надявам се да не съм разочаровала някой, но като цяло не ми беше дадена много много думата, прекъсваха ме и така. В темата на НБМ можете да видите линк към предаването.    bouquet
Виж целия пост
# 2
И още нещо, което разбрах от разговора с Фандъкова след предаването - именно сигнал на родители е бил повод в Общината да обърнат внимание на следния факт-  след като са решили молби за градини да се подават през януари само за наборите и само за конкретната година се оказало, че досега подадените молби се оказват невалидни и това не е честно. Въпросният сигнал ги накарал да вземат това предвид и молбите в "заварено положение" да се включат в списъка с чакащите... Така че хора - от вас/нас зависят много неща, макар и да не ви се струва така...
Виж целия пост
# 3
Моля, да ме извините за тъпия въпрос, но какво е НБМ?
Виж целия пост
# 4
Моля, да ме извините за тъпия въпрос, но какво е НБМ?
Виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132301.0  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия