за никненето на зъбките

  • 436
  • 7
има ли начин да разбера че скоро ще ни поникне зъбче newsm78от около месец се виждат две бели линийки под венеца но нищо повече.лапа си ръцете,ама така правеше и когато беше на 2 месеца.моля мамите с по големи и вече озъбили се бебоци да помогнат като споделят своя опит Mr. Green
благодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 1
На дъщеря ми зъбките поникнаха когато беше на 10 месеца.Чувала съм случаи и на годинка да се появят.
Виж целия пост
# 2
И нашия звяр още от 2-месечен си чешеше яко венците и се лигавеше, но всъчките ни предположение, че ще се озъби преждевремнно се опровергаха. Първите ни зъби избиха на 7 месеца. Ама като че ли не съм виждала бели линийки  newsm78... но месец ми се вижда много време да виждаш нещо под венеца и да не избива!  Ще можеш да си сигурна, че става въпрос за зъби едва когато ти гризне пръстчето и усетиш боцкане.
Виж целия пост
# 3
На Лори едно от горните зъбчета изникна така много бавно- много я дразнеше, направо не се траеше smile3518
Виж целия пост
# 4
има ли начин да разбера че скоро ще ни поникне зъбче

Май няма Rolling Eyes
Зъбите на дъщеря ми излизаха много различно-при някои венецът белееше с месеци,други се появяваха кати че ли от нищото за една нощ.Все пак,след като се виждат резки,би трябвало зъбките да са близо го повърхнистта на венеца.
Виж целия пост
# 5
Мисля, че няма начин. Яна започна да си чеше венците и да се лигави още от 3 месечна, а първите зъбчета се появиха около 8-9 месец Hug
Виж целия пост
# 6
има ли начин да разбера че скоро ще ни поникне зъбче

Май няма Rolling Eyes
Зъбите на дъщеря ми излизаха много различно-при някои венецът белееше с месеци,други се появяваха кати че ли от нищото за една нощ.Все пак,след като се виждат резки,би трябвало зъбките да са близо го повърхнистта на венеца.
Peaceточно казано Peace
Виж целия пост
# 7
Първото ни зъбче се появи точно на 5 мес. и пол., но много отпреди това се лигавеше и завираше ръчички в устенцата. Преди да се появи и да "боцка" се виждаше беличкото на венеца, първо като точка, впоследствие като чертичка. А като наистина излиза ако се пробваш да му дадеш нещо с метална лъжичка или порцеланова (ние имаме една такава) определено "трака" и дрънчи, опирайки се във венчето.
Сега чакаме втори зъб, но нищо не се вижда, само е подуто местенцето на мястото до първия. Кога ще пробие, божа работа...  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия