Бременна съм а бебо е само 3 мм.

  • 4 041
  • 104
Здравейте !
Ето , че и аз вече съм една от вас . Отидох на лекар , защото знаех , че съм бременна имах всички симптоми , но на видеозона не показа нищо , аз не исках вътрешен преглен , но не можех и да чакам . И се оказа , че е толкова мънинко , че как да се види едва 3 мм . Много се зарадвахме от няколко месеца правим опити и ето щастието ни сега е неописуемо . Обаче лекаря каза поне до другия преглед на не казваме на никого , защото сега е най - рисковия период и само ние си се радваме . Ако можете да ми дадете съвети какво трябва и какво не , какво е полезно и какво не ще ви бъда благодарна , защото вашия опит е безценен .
Виж целия пост
# 1
Честито
Пази се много  bouquet
Виж целия пост
# 2
Почивай си повечко, пази се много, хапвай добре (хранително), не вдигай тежко, без излишни физически усилия, по възможност не пуши и не пий алкохол.
Стискам палци всичко да е наред Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Честито,
желая лека и безпроблемна бременност. Първите 3 месеца май наистина са рискови, но ти ще се справиш. Grinning
Почивай си повече, хапвай качествена храна.
Кага е другия преглед.
Виж целия пост
# 4
Почивай си повечко, пази се много, хапвай добре (хранително), не вдигай тежко, без излишни физически усилия, по възможност не пуши и не пий алкохол.
Стискам палци всичко да е наред Simple Smile

Всичко това исках да кажа и аз Peace
Виж целия пост
# 5
Честито и от мен. Хапвай повечко плодове и зеленчуци и се пази от гадния вирус който вилнее в момента. Почивай си повечко. Успех и лека бременност. Grinning
Виж целия пост
# 6
Честито и от мен. Хапвай повечко плодове и зеленчуци и се пази от гадния вирус който вилнее в момента. Почивай си повечко. Успех и лека бременност. Grinning
Гледам, че само добри съвети ти дават. Това щях да напиша и аз.
Виж целия пост
# 7
Честито и от мен   bouquet
Виж целия пост
# 8
Единственото,което мога да ти кажа е да се пазиш много,особено до началото на 5 месец.Но въпроса ти е много общ,а и е индивидуално за всеки.В общи линии като начало не вдигай тежко,не се облягай на радиатора или на печката,храни се добре,почивай и бъди много позитивно настроена.Другото ще ти го каже лекаря.Успех!!!
Виж целия пост
# 9
честито  Simple Smile
най-важното е да се пазиш - почивай си, не вдигай нищо тежко, не се натоварвай с каквото и да било, както са ти казали другите мами по възможност недей да пушиш и да пиеш
ще чакаме новини
стискам палци  smile3525
Виж целия пост
# 10
Честито, безпроблемно и щастливо бременеене ти желая!
Относно съветите, разгледай Библиотеката (закована е на първа страничка), всичко е максимално подробно и изчерпателно обяснено.
Още веднъж те прегръщам и ти желая успех! Hug
Виж целия пост
# 11
Честито, миличка.   bouquet
Пази се да не вдигаш тежко, почивай, хапвай и най-важното - не се притеснявай.
Всички сме имали толкова малки ембриончета в началото. baby_neutral
Сега ела да го видиш нашия бебо как подскача.
Всичко ще бъде наред и след 8-9 месеца ще се радвате на едно малко слънчице.
Виж целия пост
# 12
Не казваш  кой месец си....може и още не се вижда сърдечна дейност, затова е предупредил да сте внимателни с хвалбите.Желая ти лека и безпроблемна бременност.Дръж ни в течение!
Виж целия пост
# 13
Честито!
В никакъв случай не хапвай повечко, както прочетох по-горе, просто по-балансирана храна, богата на витамини, фибри, микроелементи (плодове, зеленчуци, нетлъсто месо, черен дроб, ядки, млечни продукти заради калция). Лека бременност и успешно раждане.
Виж целия пост
# 14
ЧЕСТИТО!!!
Желая ти от сърце всичко да е О.К и след време живот и здраве да обсъждаш с нас темите за отглеждането на бебчето Peace
Трябва много да си почиваш и да бъдеш много спокойна Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия