Mоля за съвет!

  • 728
  • 6
От три дни сина ми има хрема и кашля,без разтройство и температура.На 6 мес. сме и това ни е за първи път.Изписаха ни капки и сироп СТОДАЛ,но кашлица та не минава.Доктора каза че дробовете са чисти и да не се притеснявам излишно,може да са и зъби,но аз направо вече изпадам в паника.Какви зъби с такива симптоми.Моля да споделите някакво лечение.Не ми се дава антибиотик.
Виж целия пост
# 1
Все пак лечението е започнало педи три дни ,едва ли още ще има видим ефект от сиропа и капките.
Оправяйте се бързо  Peace
Виж целия пост
# 2
А капки за нос не изписа ли?Много вероятно е кашлицата да е от стичащият се към гърлото секрет от носа.Само сироп не би свършил работа.Аз бих завела детето отново на лекар.На своя глава не прави нищо обаче.
Виж целия пост
# 3
Изписаха ни и капки,с помпичка му издарпвам по гоямата част от секретите,за да може да спи.Буди се и вечер от това.За сега не се е отказал от яденето.След колко ,време да очаквам подобрение(дай боже),че със мъжа ми се ошашкахме много. ooooh!
Виж целия пост
# 4
А капки за нос не изписа ли?Много вероятно е кашлицата да е от стичащият се към гърлото секрет от носа.Само сироп не би свършил работа.Аз бих завела детето отново на лекар.На своя глава не прави нищо обаче.
Peace
Виж целия пост
# 5
След колко време?-хремата (с капки или без) минава за 7-10 дни.Ако кашлицата е със сигурност от нея-след като спре хремата.
Виж целия пост
# 6
Можеш паралелно със сиропчето да му даваш бронхиалното чайче на Хип вместо водичка. Нашата маймуна си умира за него (смърди зверски на анасон и баща и потрива ръце, че ще има кой да му прави компания с мастиката някой ден). Иначе поне една седмица ще си кашляте. Няма страшно, дъщеря ми на 5 месеца имаше същата кашлица, хрема и т.н., но без температура и ние бяхме на подобна схема - капки Стеримар, сироп Флудитек и чайче. За 1 седмица отшумя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия