Надуваемо легло...?

  • 11 532
  • 17
Ползвали ли сте такова? Трябва ми за гости, които остават по 1-2 вечери. Какви са им цените и от къде?
Виж целия пост
# 1
Legloto e straüno udobno, imam go i sme spali dosta na moreto  na nego
Kupih go ot Praktiker,okolo 30 lw no i pompATA E tolkowa no si struwa opredeleno
Виж целия пост
# 2
Разгледай тук:http://www.comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1 > Надуваеми матраци (че не ми дава да копирам отворената страница).
Виж целия пост
# 3
на тази страница,дето е дадена по-горе,изобщо не са скъпи тези легла,аз си мислех,че са по 200 лева ooooh!поне по рекламите по ТВ-то са горе-долу толкова
мерси за линка  bouquet
Виж целия пост
# 4
и аз гледах това в телешоп ,то маи беше към 200 лева newsm78
Виж целия пост
# 5
Надя,ние си го купихме от Метро. А помпата я намерих трудно, защото били летни артикули Laughing Преди 2-3 седмици беше.Цената 30-40 лв., но е голямо-като спалня. Намерих помпа в Кауфланд-9 лв., но не е електрическа, а ръчна. Но това не е проблем-доста бързо става надуването Wink
Виж целия пост
# 6
и аз гледах това в телешоп ,то маи беше към 200 лева newsm78

Нашето е от там....голямо е става за спане на двама, но познайте как се спи....ако един човек спи става за 1, максимум 2 вечери, но двама е отвратително....
Виж целия пост
# 7
нашето е от метро, веднъж сме го помпали, ок си беше. напомпахме го на една бензиностанция (като гумите на колите) . са гости е супер. ние сме в      гарсониера и това ни е спасението.
Виж целия пост
# 8
На нас ни подариха такова в Технополис като си купувахме прахосмукачката. С електрическа помпа, с всичко, но е УЖАСНО неудобно. Лягаш си на надуто и твърдо легло, а като се събудиш е спаднало поне малко и според мен поне не става за нищо. Иначе е голямо - като за двама души.
Виж целия пост
# 9
Аз съм много доволна от него Peace.кУпихме го от някаква промоция в БИла за около 30лв.- ей така - на майтап.Но - ми се наложи да го ползвам миналата зима.Аз - бременна, в спалнята изби мухъ, а на дивана в хола хи4 не ми беше удобно.Ами - спах си перфектно. PeaceГоворя за продължителен период все пак- няколко месеца.И з агости съм го използвала неведнъж и вси4ки са били много доволни.
Виж целия пост
# 10
Момичета, кои са производителите на тези легла /матраци/, за които говорите? И аз търся, но не двойно, а единично и по-високо от 30см.
Виж целия пост
# 11
INTEX Peace
Виж целия пост
# 12
и нашият е Интекс
Виж целия пост
# 13
И нашето е от метро на интекс струваше 122лв. мисля с вградена помпа. 160/200/50 това са му размерите и отгоре е с нещо като плюш за да не се пързалят чаршафите. Ами какво да ви кажа за мен е доста удобно имаме го от лятото,но сега ни се наложи да спим по-продължително време на него защото правим ремонт на спалнята а на дивана в хола посмъртно никой не може да ме накара да спя. Нито съм забелязала да спада нито нищо. Даже мъжо не хърка на него така,че това си е допълнителна екстра и вече се замислям дали да не продължа повечко ремонта Laughing
Виж целия пост
# 14
Изглежда ми ужасно неудобно - първо, предполагам ужасно се пързаля, как се задържа опънат чаршаф на подобно нещо? Освен това аз имам надуваем фотьойл и ужасно спарва. Само за плаж става.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия