Подарък за Коледа?

  • 690
  • 11
Мили момичета  Hug

Бихте ли ми дали някаква идея за порадък на моя приятел за Коледа. Много го обичам и искам да го изненадам с нещо. От почти 2 години сме заедно  Heart Eyes Знам, че е още рано, но пък в последния момент се избирам нещо дето ме е яд че сам го купила. Мисля да отделя до 150 лв. и се чудя какво да му взема  newsm78 

Предварително благодаря на всички за отговорите   bouquet
Виж целия пост
# 1
Няма ли някакво хоби или да е споменавал,че иска нещо?
Виж целия пост
# 2
Ами няма хоби Sad и затова ми е трудно да му избера нещо.... а не ми се иска да е от стандартните неща - парфюм, риза и др.
Виж целия пост
# 3
Ами супер странно е , със съпругчето сме заедно от 8 години това ще ние 9 коледа и нова година и всеки път ми е като за сефте с подаръците.Тази година съм решила някакъв колаж на наши снимки нещо като ретроспектива на нашата връзка, по една снимка от всяка година  , и евентуално някакво портмоне. щото от това има нужда.
Иначе и аз бих се радвала да споделите идеи, че много рода много нещо, засега съм се спряла на шалове от тези магазини за масовата бижутерия за дамите, но мъжките същества, какво........ незнам.
Виж целия пост
# 4
Моят мъж кара ски и играе тенис, така че винаги мога да му взема нещо свързано с тези спортове. Може да му подариш един уикенд за двама някъде из България, примерно.
Виж целия пост
# 5
Супер сте  Hug
Благодаря за съветите, като гледам май и на другите можем да помогнем с някои идеи за коледен подарък  Grinning
Виж целия пост
# 6
купи му часовник или нещо друго за спомен Peace
Виж целия пост
# 7
http://gift.bg/index.php
От тук си черпя идейки. Дано си намерите и за вас Mr. Green.
Виж целия пост
# 8
  Моят хубавец се оказа, че харесва пъзели.Мисля да му купя някакъв  с пейзаж. Hug
Виж целия пост
# 9
 newsm78
и аз ще са радвам на някое предложение!за сега ми се върти една идейко.а!понеже той мн.обича да се занимава с ремонти ,мисля да му подаря от онези кожени колани кадето се носят на кръста ,където можеш де си сложиш отверки,ключове и т.н + хубаво блуза?!!какво ще кажете! newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз да ви кажа наблягам и на опаковката на подаръка, винаги гледам да е нещо оригинално (не непременно скъпо) - има ефект! Иначе си мисля, че когато един подарък е от сърце е НАЙ-ХУБАВ  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Аз ще купувам телефон, че неговият вече е антика и сдава багажа ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия