Мога ли да пия 2-на доза лактогонен чайБ

  • 372
  • 5
Здравейте,

Днес бебо става на 3 месеца и моите усилия да продължавам да го кърмя стават все по-големи- особено последната седмица се виждам в чудо. От всичко опитано мисля, че лактогонния чай дава най-добри резултати при мен. Но кърмата продължава да не му стига. Мога ли да увелича дозата- примерно да пия към 1 литър? Друго не знам вече какво да правя, за да насмогна.
Пия българския чай, ако това е от значение.

Благодаря предварително за отговорите!
Виж целия пост
# 1
Може, няма проблем!И аз така правех. И най-важното-кърми често, на поискване!Успех! Peace
Виж целия пост
# 2
Аз,пия лактогонни на Хип-по 3 пъти на ден,по 0.500 от българския и рицинус-спазвам препоръките на производителите и мисля,че има ефект Peace
Виж целия пост
# 3
Можеш да пиеш 2 литра дневно (визирам българския, тъй като от хипския не видях полза). Проверено е!
Нормално е точно сега да ти се струва, че не ти стига кърмата - на 3 месеца е един от най-сериозните скокове в растежа. Спасението е в непрестанното кърмене + съответното чайче + спокойствие.
Успех!
Виж целия пост
# 4
Можеш Peace
Няма проблем.
Виж целия пост
# 5
И по повече от литър се е случвало да пия! Пий и други течности и най-важното давай на бебчето да суче често и колкото дълго желае! Аз по едно време за около седмица-две, бях на системата да изсука и двете гърди, защото се сърдеше, че малко пуска само едната! Но и този период отмина и сега сме си ок.
Стискам палци и спокойно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия