Малко рецепти от един батко !

  • 1 855
  • 17
Продукти
400 г готов течен шоколад
1 ч.ч. ситно натрошени бисквити
1 ч.ч. изпечени смлени ядки
кокосово брашно

Приготвяне: Течният шоколад се загрява леко на водна баня. Прибавят се бисквитите и ядките. Всичко се омесва добре с вилица и се изчаква да изстине. Оформят се топчета, които се овалват в кокосово брашно и се сервира в бонбониера. Бон Апети!!!
Виж целия пост
# 1
Необходими продукти:
1-2 броя плод според сезона (банан, ябълка, ягоди)
1 кофичка кисело мляко
2-3 лъжици захар
шарени пръчици за украса

Зарадвай мама и семейството си като приготвиш този лесен и вкусен млечен десерт.

Измий, почисти и нарежи на парченца плода. Изсипи в подходяща купа. Добави киселото мляко и захарта. Разбъркай. Постави в хладилника за около 30 минути.

Сервирай млечния десерт в подходящи купички, като поръсиш отгоре с шарени пръчици.
Виж целия пост
# 2
Необходими продукти:
1 банан, добре узрял,
половин литър мляко,
1-2 супени лъжици захар

В чиния с помощта на вилица намачкай добре банана, да стане на каша. Сипи млякото в кана, добави банановата каша и захарта. Разбъркай добре. Това е един чудесен шейк, който можеш да направиш за следобедна закуска или за твоите гости! Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 3
хапки



С помощта нa чаша (с по- остри рйбове) правим формички- кръгчета от филиите хляб. Нареждаме ги в чиния. Върху тях последовотелно подреждаме- салам, кашкавал и магданоз (за повоче цвят можем да сложим и парченца червени чушки или домат ). Накрая, за да получим истински френски палави хапки забождаме на всяка по една клечка за зъби . Весело готвене и дано мама се изненада от тази страхотна рецепта!!!


  Simple Smile Wink Simple Smile Wink


Малко е детско ама става !
Виж целия пост
# 4
  bouquet браво на баткото, влязох в профила да проверя дали не е моя син Joy
Виж целия пост
# 5
Аплодисменти " батко" Laughing А защо на ай си кю-то ( номера) от профила излиза Таня Атанасова newsm78? Да не си кака? hahaha
Виж целия пост
# 6
 Simple SmileХубави рецепти..., а най-вече щерка ми би ги оценила...само дето тя не влиза тук по разбираеми причини, та си мисля, че в един друг сайт и прилежащите му форуми  биха били посрещнати с повече ентусиазъм.
Виж целия пост
# 7
Да...определено тази картинка с менюто съм я виждала в някой от детските сайтове.
Виж целия пост
# 8
имам една незаменима готварска книга от 80тте , която се казва  "Какво да сготвя, когато мама я няма" - уникално книжле. Страшни рецепти Peace
Виж целия пост
# 9
имам една незаменима готварска книга от 80тте , която се казва  "Какво да сготвя, когато мама я няма" - уникално книжле. Страшни рецепти Peace

О, да!!!   Peace
Днес правих ашуре на сина по нея.  Laughing
Даже диктувах рецептата по телефона на майка миJoy
Виж целия пост
# 10
имам една незаменима готварска книга от 80тте , която се казва  "Какво да сготвя, когато мама я няма" - уникално книжле. Страшни рецепти Peace
Страхотна книжка...безценно, както се казваше в една реклама..... щерката наскоро я получи подарък от леля си Зъхи Grinning.
Виж целия пост
# 11
имам една незаменима готварска книга от 80тте , която се казва  "Какво да сготвя, когато мама я няма" - уникално книжле. Страшни рецепти Peace

От нея се научих да готвя любимия си миш-маш  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
 Hug И аз съм фен на тази книжка!  Ама щерките все оше не я поглеждат  Blush
Виж целия пост
# 13
О благодаря ви, че ме подсетихте за нея, и аз я имах, ще кажа на майка ми да я изнамери  bouquet
Виж целия пост
# 14
 Laughing Същата книжка я имам и аз, много си я уважавам! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия