Молба! Търся рибоманил!

  • 718
  • 4
Здравейте, мами! Не знаех, къде да пусна темата, ако не е затук, моля модераторките да я преместят! Мисля, че тук най-много мами ще прочетат и дано някой да може да ни помогне!

Сестра ми започнала да дава на малката Рали (4 г.), рибоманил прахчета. Но сега се оказало, че в аптеките във Варна няма никъде! Питам и на няколко места в София , но и тук няма!!!  Shocked
Моля мами, ако знаете къде има в други градове примерно, да помоля някой да се разберем да изпратим на сестра ми! Трябват и 4 опаковки!!!
Благодаря предварително!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 1
Ами една приятелка също търси, но навсякъде са и казали, че в момента няма внос.Не знам дали само за прахчетата или въобще за продукта, защото има и на хапчета. Ако има хапчета( и разбира се ако стават за деца) може да и ги стрива и така да и ги дава.
Виж целия пост
# 2
И хапчета няма. Казаха че ще има внос в края на месеца
Виж целия пост
# 3
И хапчета няма. Казаха че ще има внос в края на месеца

Благодаря на всички!!!
Намерихме 3 опаковки, чакам да ми кажат дали ще има и 4! Ако няма пак ще търся!
Поздрави!!!
Виж целия пост
# 4
Здравейте, мами! Не знаех, къде да пусна темата, ако не е затук, моля модераторките да я преместят! Мисля, че тук най-много мами ще прочетат и дано някой да може да ни помогне!

Сестра ми започнала да дава на малката Рали (4 г.), рибоманил прахчета. Но сега се оказало, че в аптеките във Варна няма никъде! Питам и на няколко места в София , но и тук няма!!!  Shocked
Моля мами, ако знаете къде има в други градове примерно, да помоля някой да се разберем да изпратим на сестра ми! Трябват и 4 опаковки!!!
Благодаря предварително!!!!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия