Колко от вас са правили аборт по желание?

  • 19 706
  • 235
Реших да пусна темата след като прочетох една друга подобна, а и от един разговор с моя позната.
Аз не съм. И не знам ако ми се наложи дали ще направя  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не съм правила, но ако се наложи ще направя.
Не приемам аборта за нещо лошо, така от майка си знам. Тя след мен е направила един по желание, само защото е искала свободно време и не е искала две деца, макар да е имало как да ги отгледат (финансово).
Виж целия пост
# 2
Не съм правила.

Плановете ми са за 2 деца и след това, ако стане фал- аборт, но от друга страна смятам, че се пазим достатъчно добре, за да не се стига до там ...
Виж целия пост
# 3
Да,веднъж!Преди 10 години.
Виж целия пост
# 4
не съм и мисля , че не бих, освен ако не е по медицински показания...
Виж целия пост
# 5
не съм правила
Виж целия пост
# 6
Правила съм. Ако се наложи пак бих направила. Надавам се да не се налага  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Не съм правила. Когато бях по-млада съм си мислела, че може би при определени обстоятелства бих направила. Това време отмина обаче, сега и да стане фал след като родя колкото деца мислим да имаме, не бих го абортирала.
Виж целия пост
# 8
Не съм. Дано никога не ми се налага да разбера бих ли, не бих ли...
Виж целия пост
# 9
Аз не съм. И не знам ако ми се наложи дали ще направя  newsm78
Тоже самое. Не съм; по принцип - не мисля, че бих. Но не мога да се зарека - човек не знае какво ще му поднесе съдбата. Всичко се случва.
Виж целия пост
# 10
Да,правила съм един,преди няколко години.
Виж целия пост
# 11
не съм правила.смятам ,че вземането на подходящи  мерки си дава резултата.Искрено се надявам,да не ми се  налага подобна манипулация.
Виж целия пост
# 12
Не съм.Бих гласувала с "не бих направила",но да не казвам голяма дума...
Виж целия пост
# 13
Аз съм много крайна в това отношение- не бих направила.
Само, ако ме изнасили някой!  Sick
Виж целия пост
# 14
Не съм правила и ако се наложи не зная дали бих направила  Sad .Надявам се че няма да се наложи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия