45-dneven bolni4en

  • 553
  • 6
Zdraveite mami, interesuva me moje li lekaria, koito sledi bremennostta mi i pri kogoto 6ta rajdam, da mi napi6e 45 dneven bolni4en za rajdaneto, pri polojenie, 4e toi ne raboti sus zdravnata kasa??? Blagodaria predvaritelno!
Виж целия пост
# 1
Доколкото съм запозната не може да ти издаде нито болничния преди раждане,нито обменната карта,нито болничния след раждането.Т.е.ако не работи със здравната каса ти не можеш да се възползваш от нищо което ти се полага от касата,дори раждането не може да е безплатно.
Виж целия пост
# 2
Мисля че не може да ти издаде болничния при положение че не работи със здравната каса. Болничния трябва да ти издаде личния лекар.
Виж целия пост
# 3
 pufinka, а защо не питаш лекаря направо. Те често си имат някакви вратички. На мен ми го издаде моят лекар, при който ходя само на платен преглед, а и обменна карта ще ми даде. Просто го попитай, успех Peace
Виж целия пост
# 4
Болничният 45 дена преди термина не се ли полага на всички бременни? За първи път чувам, че трябва лекарят ти да работи със здравната каса  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Първата си бременност следих на частно.Тогава, тази клиника не работеше със зК.Следилият ме лекар на ЖК ми издаде обменна карта за Шейново, раждах по пътека, защото съм здравно осигурена.Просто реших да ходя на ЖК на частен прием в частна клиника.Сега процедирам по същият начин, личният ми лекар даже не знае, че съм бременна пак.Следя се на частно в същата клиника, тя вече работи И със ЗК, но аз пак не се възползвам от пътеката по ЗК, а съм на частно.Пак ще ми издадат болничен без проблем.
Виж целия пост
# 6
Първата си бременност следих на частно.Тогава, тази клиника не работеше със зК.Следилият ме лекар на ЖК ми издаде обменна карта за Шейново, раждах по пътека, защото съм здравно осигурена.Просто реших да ходя на ЖК на частен прием в частна клиника.Сега процедирам по същият начин, личният ми лекар даже не знае, че съм бременна пак.Следя се на частно в същата клиника, тя вече работи И със ЗК, но аз пак не се възползвам от пътеката по ЗК, а съм на частно.Пак ще ми издадат болничен без проблем.
Аз съм по същият начин и няма проблеми Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия