Слагали ли сте вносната ваксина за ДТК (Инфанрикс)?

  • 2 804
  • 15
Сина ми е на 2 месеца и половина и ни предстой първата ваксина за Диф Тет Кок. Препоръчаха ми да си купя вносната - Инфанрикс и нея да слагам, т.к. по леко се понасяла от бебето. Чудя се има ли смисъл да давам 32 лв за нея и дали ако сега сложа от нея на следващите ваксини за ДТК пак от нея ще трябва да купувам...... smile3506

Какво ще кажете ? Моля за съвет .
Виж целия пост
# 1
ние е сложих ме много е добра Peace
Виж целия пост
# 2
И ние сложихме,но знам,че трябва и трите да са от тази марка,тоест ако сега купиш от вносната следващите трябва да са същите.
Виж целия пост
# 3
На малката 1,2 сложиха от "държавните". Но след 2-та направи реакция и 3-та купих Инфанрикс. Нея я понесе добре.
На големия съм му сложила и 3-те от безплатните. Нищо му нямаше.
Според мен пробвай 1-та от тези при личния. Ако нещо не я понесете добре, за 2 и 3 може да вземеш Инфанрикс.
 Peace
Виж целия пост
# 4
сложих Инфанрикс, заради по-добрата поносимост- не е в гръбчето, мястото не се подува, няма необходимост от компреси и не вдигат температура.
Виж целия пост
# 5
Вики също беше ваксиниран с Инфанрикс. И трите пъти понесе ваксината без каквито и да било странични реакции, при това без да се налага да давам профилактично панадол, след това да правя компреси и т.н. С боцването приключи всичко.
Виж целия пост
# 6
Само ние ли сме слагали Тетра. Препоръча ни я нашето ДжиПи. Четвъртата съставка е срещу вирусен менингит.
Виж целия пост
# 7
И аз купувам Инфанрикс за малкия и точно днес имаме час за ваксина. Засега е боцкан веднъж (назад сме с ваксините) и я понесе добре. Надявам се и след днешното боцкане, да няма проблеми  Praynig.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за отговорите. Както изглежда и аз ще си я взема.
Виж целия пост
# 9
Само ние ли сме слагали Тетра. Препоръча ни я нашето ДжиПи. Четвъртата съставка е срещу вирусен менингит.
Не сте Laughing, на нас първите две ни бяха Тетра акт Хиб, но получи реакция на втората и  на 3-тата сложихме инфанрикс. Понесе я много добре.
Виж целия пост
# 10
Ние сме със Инфанрикс, но нашата е петвалентна. Причината е, че аз родих в България но веднага след  това заминах за Полша, където живеехме тогава. Там лекарите ми казаха, че е по- добре да се сложи петвалентната ваксина защото е много по- добра и по- безопасна за детето. Аз изписах и четирите дози от Полша и съм изключително доволна, защото Емма така и не разбра, че изобщо й е бита ваксина. С две ръце съм за тези ваксини и макар че са си скъпи ако трябва пак бих ги купила.
Виж целия пост
# 11
ние е сложих ме много е добра Peace

Просто няма нищо общо с  с другата.100 я слагайте
Виж целия пост
# 12
Ние слагахме Тетракт Хиб...доволни сме,само последният път вдигна Т.
Виж целия пост
# 13
И ние сложихме такава. Много съм доволна
Виж целия пост
# 14
сложих Инфанрикс, заради по-добрата поносимост- не е в гръбчето, мястото не се подува, няма необходимост от компреси и не вдигат температура.
И ние така, много добре я понесе,без никакви страни4ни реакции
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия