Магазини, в които предлагат дрешки ишлемета

  • 4 870
  • 41
Знма няколко магазина, в които се предлагат дрешки на Зара, Томи, Маркс и Спенсър и подобни марки на сносни цени. Интересно ми е къде из София има други такива. Значи тези, които аз знам са в Лозенец, до Пинокио; на Солунска близо до Ботев (много нелюбезна продавачка); в Павлово в Бейби Нова (където се поувличат с цените на въпросните дрешки). Това са местата, от където съм намирала подобни детски дрешки. Ако знаете такива магазинчета, моля споделете ги.
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 1
имаше един магазин в темата за он-лайн магазините ,които се оказа ,че не е он лайн ,но в него имаше Адамс И ДР.
http://www.michael-bg.com/index.php   ТАВА  МАЙ БЕШЕ newsm78
Виж целия пост
# 2
Ами в този магазин Майкъл има оригинални такива дрехи и цените са стряскащи Shocked
Аз имам предвид дрешки, които са шити я в Турция, я в България, на които слагат етикети с известни марки и взимат моделите Laughing
Виж целия пост
# 3
там оригинални ли са Shockedаз мислех ,че са ишлемета,мисля че съм виждала нещо ,което съм го вийдала и по другитяе магазини newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз знам само този в Младост3, в център Кондор.Там продават главно на ГАП. Има и такъв магазин някъде до Ситняково, но не съм ходила лично
Виж целия пост
# 5
Копирам си мнението от друга тема:

Първият е на бул. Ситняково, там, където свършва ул. Оборище и се пресича с булеварда. Ако си с гръб към Оборище, срещу теб има дълга редица блокове, в тях е - има и цветарница, плод-зеленчук и други магазини.
Карта

Другото магазинче е в сградата на болница Вита, първия гаража, като влизаш в пряката към входа на болницата, със сини щори.
Карта


Също така и в Малък Мечо на Шипка и Сан Стефано има много хубави дрешки, различни марки, но там цените са по-високи.
Виж целия пост
# 6
Не зная в кой квартал живееш,но в нашия район съм засичала такива дрешки с такива етикети в различни магазини,та дори съм и купувала.Става въпрос за района на Павлово-Бъкстон-Борово-Красно село!
Виж целия пост
# 7
Магазин " Хубавото гардже " - на Раковска , малко след Славейков в посока Френската гимназия.

На Витошка - един базар до пицария " Трол " - мнооого неща , ... цените са друг въпрос , но поне продавачките ти свалят всичко налично . Пада голямо ровене  Grinning!

На " Граф Игнатиев " - от Попа , движиш се в дясно , посока канала - магазинчето е веднага след книжарницата . Любезни продавачки , има избор на дрешки - цени ... Rolling Eyes като навсякъде !

Виж целия пост
# 8
имаше няколко такива теми, ще следя и тази с интерес  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=127017.0

В Люлин има едно магазинче, на руския пазар.
Виж целия пост
# 9
в слънчице,на бебето,зейланд и др.,не се сещам сега Wink
Виж целия пост
# 10
Планет кидс или обратното все не мога да запомня.На бул.Цар Борис в близост до хотел Славия.
Виж целия пост
# 11
Магазини Мечо пух:
-срещу Студентска поликлиника
-срещу 15 ДКЦ в Дианабад
-има един и на пазара в Младост 1,но не зная къде точно се намира.
Виж целия пост
# 12
имаше няколко такива теми, ще следя и тази с интерес  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=127017.0

В Люлин има едно магазинче, на руския пазар.

От коя страна на пазара е?
Виж целия пост
# 13
Аз знам само този в Младост3, в център Кондор.Там продават главно на ГАП. Има и такъв магазин някъде до Ситняково, но не съм ходила лично
Там вече май няма да зареждат Gap. Днес ходих до там. Има няколко останали моделчета блузки и  повече не очакват. Аз чух, че Gap спират да шият тук, а според собственичката, сега се шият дрехи, уж пак поръчка от Gap,  ама на етикета някаква непозната марка. За съжаление моделите нямат нищо общо с гапските, а са претрупани с мъниста и пайети- мен ме губят като клиент. Ама като за последно оставих 50 лева и ограбих всички гапско, което ми хареса и съм доволна  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Много ви благодаря за информацията    bouquet
Повечето такива магазинчета зареждат от един склад в завод Витоша, но от там не дават да се пазарува на дребно - за съжаление.
Лека по лека ще ги обиколя  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия