Относно Магнерот-а.....

  • 1 603
  • 16
Момичета, искам да попитам тези от вас, които приемат или са приемали препарат с магнезий.....
Понеже посещавам 2 гинеколожки, едната е на мнение, че трябва да спра Магнерота след 10 дни въпреки, че продължавам да си имам контракции,а другата твърди, че ще го пия до 9-месец и ,че действал с натрупване....

При вас как стоят нещата?
Виж целия пост
# 1
Споделям моя опит.
Мойте контракции започнаха в края на 5 мес. и ми изписаха магнерот докато не ми спряха контракциите някъде в средата на 6м. След това уговорката с лекарката ми беше при поява отново да подновя приема и така до 9 месец.
Виж целия пост
# 2
Аз пих Магнерот от 6 до 9 месец, защото имах схващаня на прасците на краката. Казаха ми 2 седмици преди раждането да спра всичко /пиех Флуор, Матерна и Магнерот/.
Виж целия пост
# 3
Аз също го пих заради схващания . Пих го около месец и половина след което схващането отмина и с уговорката , че ако пак започнат ще подновя приема. Успех !!
Виж целия пост
# 4
Аз имах контракции от 4-и месец. Пия го оттогава и най-вероятно ще го пия до края. Сега нямам контракции, но и на мен ми се схващат от време на време мускулите на краката и ръцете.
Виж целия пост
# 5
Гинеколожката в поликлиниката  ми каза да го пия само при болки...ТАка правех аз, но втвърдяванията на корема не спряха, а аз като че ли свикнах с тях ....А преди малко се връщам от  Св. София, където ме порицаха и казаха да не спирам Мангерича, защото иначе няма да има ефект..Та,  я , по-добре си го пий...
Виж целия пост
# 6
Супер действа Магнерота. Аз бях с контракции от 3 до 9ти месец и само Магнерота помагаше. Пих го до края. Няма проблем.
Сега гушкам едно прекрасно бебче.
Виж целия пост
# 7
Това ми се струва много глупаво да се пие, когато има болка. Той наистина се натрупва и не оказва влияние, ако изпиеш само едно хапче, когато имаш контракции.
Моето мнение е /все пак не съм лекар/ е да го пиеш, дано да ти спрат контракциите.
Моят лекар ми каза, че може "да стане някоя беля", ако имам чести контракции.
Виж целия пост
# 8
На мен ми е много отрицателно мнението за тези лекарки по поликлиниките. Не бих се доверила отново. Дано да бъркам!
Виж целия пост
# 9
Валя,ние с теб си говорихме на тая тема,но да вметна и тук че на мен ми изписаха и Гинипрал /май така беше/ за контракциите,но ми казаха да продължавам и с Магнерича.Така че,според мен не го спирай.
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви за отговорите момичета....
Ще си пия кротко Магнерот-а до 9-я месец и се надявам, че няма да навреди на бебо...опс вече е бебка....
Виж целия пост
# 11
Цитат на: valia77
Благодаря ви за отговорите момичета....
Ще си пия кротко Магнерот-а до 9-я месец и се надявам, че няма да навреди на бебо...опс вече е бебка....

Аз пия магнерот, но по схема .Подтиска  маточните контракции.По съдържание той има добавка която помага за резорбция на магнезии и действа по-селективно от другите. Моя д-р ми следи серумния магнезии периодично и те съветвам да го на правиш и ти, ако се налага да го пиеш по дълго време.
Виж целия пост
# 12
Аз пиех Магнерот от 5 до 9-ти месец заради контракции, определено помага
Виж целия пост
# 13
Може би благодарение на Магнерот и Но-Шпа имам малкото си съкровище....
Виж целия пост
# 14
Аз пия Матнерич от 4-тия месец заради контракциите и вероятно ще го пия до края.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия