за дрешките

  • 1 530
  • 39
искам да ви попитам до кога да пера дрешките след всяко обличане-става вапрос не за долните дрешки ами за комплектчетата  и  гащеризоните  с които е през деня,те не са изцапани а аз щом го преоблеча пера всичко до кога така.Кажете вие какво правите
Виж целия пост
# 1
Аз и досега го правя.Само якетата пера по-рядко.
Виж целия пост
# 2
Аз и досега го правя.Само якетата пера по-рядко.
И аз,но и с моите дрехи съм така.
Виж целия пост
# 3
Пера всичко което е носил през деня и няма как, той така активно участва в храненето си:)
Виж целия пост
# 4
Ами пробвай през ден да ги переш-щом не са изцапани.Макар,че аз специално, перях в началото всичко всеки ден.Но като се замисля сега нямало е кой знае какво значение.Важното е долните дрешки да са чисти. Като гледам на 1месец е бебчето ти,така че предполагам през повечето време спинка и не се цапа кой знае колко.
Виж целия пост
# 5
Миличка, детето ми кара 5-а година и досега дрешка трудно изкарва 2 обличания... Wink Не помня клоко пъти ми се е случило да съблека дреха и да не влезе в пералнята, а да изкара още един ден, ама ще знаеш, броят се на пръстите на 2-те ми ръце Grinning
Виж целия пост
# 6
Ами моята щерка е много щура и се цапа доста- така, че пак ми се налага да ги пера всеки ден
Виж целия пост
# 7
  И мен ме интересуваше този въпрос за новороденитеnewsm78-но,вижте,че бебчето на момичето,което пита е на 1 месец все пак Thinking
Виж целия пост
# 8
ами ние не ги цапаме  не са оповръщани,не са напишкани и т.н.т  та за това се чудех не че ми пречи да ги пера но  не виждам мисъл само да ги сасипвам от пране защото те от друго не се скапват,а долните  бодита и ританки сиги переме веднага и не мисля да спирам
Виж целия пост
# 9
Мисля ,че до към 6 месец е желателно  всекидневното пране,след това само долните.
Виж целия пост
# 10
Задължително сменяй долните дрешки- бодито всеки ден. То все пак има пряк допер с кожичката. Но все пак , не е лошо и да му сменяш и горните- още ти е много малко бебечето. Обличай му нещо, за което няма да те е яд, #Cussing out #Cussing out #Cussing out че ще се съсипе от пране. Поне в къщи
Виж целия пост
# 11
ами ние не ги цапаме  не са оповръщани,не са напишкани и т.н.т  та за това се чудех не че ми пречи да ги пера но  не виждам мисъл само да ги сасипвам от пране защото те от друго не се скапват,а долните  бодита и ританки сиги переме веднага и не мисля да спирам
Ако шпрецениш не ги пери.Аз ,например, не съм гладила никога.Перях дрешките,защото бебо плюеше кърма често и памперсите пропускаха.Но не сменях дрешките на всяко преобуване.Обикновено вечер му сменях гащеризона,спеше с него,но рядко изкарваше чист до другата вечер.А дори да е останал,смятах че 24 часа носене е достъчно ,за да се пере.Предполагам идва от това,че аз една дреха никога не я нося 2-ри път/изключая дънки,коио пера на 2 пъти и якета/
Виж целия пост
# 12
Всички дрехи които са носили през деня децата  ги пера.
Виж целия пост
# 13
Е, какво значи "ще се съсипе от пране"??? Колко време се носят бебешките дрешки, та това да е мотивацията??? Дъщеря ми на месечна възраст е имала дрехи, които е успявала да облече по 2-3 пъти, а някои и само веднъж!
Пък и какво е "поне в къщи"??? И къде толкова ходи 1-месечно бебе през ноември на минусови температури?
Виж целия пост
# 14
Purmamarca   извиняваи ама аз си ползвам дрешките които съм си купила преди да родя и все още нямаме такава която да ни е малка  и просто много си харесвам дрешките  и  не ми е иска да  ги сасипя от пране.а пък и мисля да си имам още едно бебче  защо да не искам да си запазя тези дрешки вместо да купувам още.Не съм казала че ще спра да ги пера просто се замислих и исках да  чуя и други мнения
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия