Кога започват да ни сърбят венците?

  • 6 176
  • 11
Бебчо е на три месеца, а вече си папка ръчичките и се лигави. Не е ли рано да ни сърбят венците?!?!?!  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не е рано
Мойто дете също от тримесечно го засърбяха венците, имаше и лиги. Първото ни зъбче изби на 7 месеца и половина.
Виж целия пост
# 2
моят си яде ръцете и се лигави от около месец и половина насам и още не са ни почнали зъбките.Всички го свързват със зъбите dontknow,но съм чувала,че може да продължи и месеци,а вече от лиги си е обринал цялата брадичка Sad
Виж целия пост
# 3
След 2-рия месец започна слюноотделянето и да си лапа ръчичките.Първото зъбче се показа на 6,5 месеца.
Виж целия пост
# 4
Теб ще почнат да те сърбят венците когато започнеш да си ги гъдаличкаш ConfusedА за детето ти е нормално от сега да го сърбят.
 Ей, понякога загавието на някоя тема може да ми оправи нстроението Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Не е рано.Нашето първо зъбче изби на почти 5 месеца.
Виж целия пост
# 6
и според мен не е рано, ние се лигавиме от 2месеца зъбчета избиха на 5месеца сега има 5 и продължава да се лигави и да са му рацете в устата Peace
Виж целия пост
# 7
Нормално е ,тъй като венците се подготвят за зъбките.И при моя син беше така,дори целите му венци бяха побелели.Но първото зъбче изби чак след 2 месеца,когато беше вече на пет и половина. Peace
Виж целия пост
# 8
Нормално е. Peace
Виж целия пост
# 9
Не е ли рано да ни сърбят венците?!?!?!  newsm78

мен ме сърбят, когато ще се разболявам.
Виж целия пост
# 10
Нормално е, и ние бяхме така, само дето още нямаме зъби.
Виж целия пост
# 11
Нормално е, и ние бяхме така, само дето още нямаме зъби.

 Peace Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия