Последователност на зеленчуците при захранване

  • 1 484
  • 9
От скоро захраних с картоф, а от два дни и с морков.Какво да добавя след това?Каква е последователността на зеленчуците?
Виж целия пост
# 1
аз не съм спазвала последователност
купувах готови а те по принцип са конбинирани
аз по скоро гледах разхлабващи и запичащи
Виж целия пост
# 2
аз след картофа и моркова дадох:тиква,тиквичка,броколи,карфиол,пащърнак,грах,спанак,царевица.Сама си правих пюрета с чушка,лук,магданоз,червено цвекло.Не е толкова важна последователността,колкото да изчакваш по 4-5 дни между въвеждането на новия зеленчук ,за да видиш има ли реакция.
Виж целия пост
# 3
Първо бе морков, след това картоф и нататък вече не си спомням newsm78
Виж целия пост
# 4
аз след картофа и моркова дадох:тиква,тиквичка,броколи,карфиол,пащърнак,грах,спанак,царевица.Сама си правих пюрета с чушка,лук,магданоз,червено цвекло.Не е толкова важна последователността,колкото да изчакваш по 4-5 дни между въвеждането на новия зеленчук ,за да видиш има ли реакция.
Lorian, благодаря.Аз ги въвеждам през седмица.Всяка неделя - нов зеленчук.Така почнах и така ще карам.
Виж целия пост
# 5
Аз захраних така: картоф, морков, тиквичка, спанак, грах, червена чушка, червено цвекло, целина, след това вече не помня. Въвеждах новите зеленчуци през 3 дни.
Виж целия пост
# 6
аз след картофа и моркова дадох:тиква,тиквичка,броколи,карфиол,пащърнак,грах,спанак,царевица.Сама си правих пюрета с чушка,лук,магданоз,червено цвекло.Не е толкова важна последователността,колкото да изчакваш по 4-5 дни между въвеждането на новия зеленчук ,за да видиш има ли реакция.

 Peace
Виж целия пост
# 7
аз след картофа и моркова дадох:тиква,тиквичка,броколи,карфиол,пащърнак,грах,спанак,царевица.Сама си правих пюрета с чушка,лук,магданоз,червено цвекло.Не е толкова важна последователността,колкото да изчакваш по 4-5 дни между въвеждането на новия зеленчук ,за да видиш има ли реакция.

Аз захраних по същия начин Peace
Виж целия пост
# 8
Първо захраних с картоф след това дадох морков ,
От там нататък не съм спазвала някаква определена последователност.
Виж целия пост
# 9
Картоф, морков, тиквичка, червена чушка, спанак, тиква, царевица, броколи, грах, карфиол, лук
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия