Моля за съвет - измръзнали рози :(

  • 2 317
  • 7
В Сряда купих рози за 3 букета, които бях решила да аранжирам в кашпи. Едната още в Сряда я направих и стана прекрасна, а другите трябваше да направя днес. Е да ама розите са замръзнали  ooooh! Дори водата в съда, в който бяха натопени също. Изобщо не съм очаквала, че ще стане такъв клинч навън. Бях ги оставила на терасата за да са на хладно и до днес да са свежи. Сега какво да правя ? Какво се случва със замръзнали цветя след като ги размразиш ? Имам ли шанс да направя нещо ?
Виж целия пост
# 1
Според мен ще се разкапят...
Виж целия пост
# 2
За всеки случай ги обърни надолу, пък времето ще покаже дали става от тях човек! Wink
Виж целия пост
# 3
Оле, и аз преди малко видях, че са ми замръзнали розите заедно с водата. Аз  няма да ги прибирам, така поне стоят прави и изглеждат добре. Сложих ги от външната страна на прозореца и си ги гледам отвътре.
Виж целия пост
# 4
Оле, и аз преди малко видях, че са ми замръзнали розите заедно с водата. Аз  няма да ги прибирам, така поне стоят прави и изглеждат добре. Сложих ги от външната страна на прозореца и си ги гледам отвътре.

Е да ама моите бяха за букети по 2 различни повода  Sad
Виж целия пост
# 5
Е, разбрах и съжалявам.
Моите бяха ми подарени и така се утеших.
Виж целия пост
# 6
Според мен няма да стават за нищо!
Виж целия пост
# 7
Учудващото е, че и до днес моите стоят на прозореца отвън в отлично състояние /с изключение на листата, които окахапа/. Не съм ги прибирала изобщо. Ако бяха стояли вътре, нямаше да замръзнат, но и нямаше да изкарат досега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия