Програма за домашно счетоводство

  • 13 236
  • 12
Издирвам елементарна програма за водене на счетоводството в къщи.По възможност да е лесна за употреба и на български.Да има къде да се слагат дати както и приходи и разходи и да може да прави няккаво елементарно извлечени.
Благодаря ви. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз съм професионален счетоводител и информацията, която имам е за програми за фирмено счетоводство. Въпреки това мисля, че Микроинвест Прима може да свърши работа и за домашно счетоводство т.е. тя е за едностранно фирмено счетоводство и дава инфо за приходи, разходи, дати на плащания. Можеш да я разгледаш на страницата на фирмата, както и да си изтеглиш демо за да прецениш върши ли ти работа.
Виж целия пост
# 2
Може да си направиш такава на Excel Wink
Виж целия пост
# 3
Направи си Ecxel.Страхотен е.И като свикнеш е лесен
Виж целия пост
# 4
Може да си направиш такава на Excel Wink

Как става това? Laughing
Виж целия пост
# 5
Правите си елементарна таблица по Excel, от едната страна приходи, от другата разходи /по дни, видове разход/ и накрая с формула - салдо.
Има и готови програми : http://www.softkeybg.com/catalog/index.php?CID=1295
Виж целия пост
# 6
Всичките тези програми за платени , а аз искам нещо безплатно.На Excel става прекалено сложно и натоварено с колони за всяко нещо.Затова ми се иска нещо готово, което мога да използвам.
Благодаря ти за инфото.  bouquet
Виж целия пост
# 7
AceMoney.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ти много за програмата Verdad.  bouquet
Виж целия пост
# 9
На Excel става прекалено сложно и натоварено с колони за всяко нещо.

Не е никак сложно - от 3 години си водим счетоводството у дома с екселска таблица и до сега не сме имали грижи. Покупките се групират в няколко колони и така се сумират.
Виж целия пост
# 10
Пробвахме варианта но при нас има колона за абсолутно всичко и ни се сабират около 20 колони.Единственият плюс е че накрая лесно се смятат нещата и така си улеснен.
Виж целия пост
# 11

А това може ли да се дръпне отнякъде?
Виж целия пост
# 12
Дай едно търсене в google.com и веднага ти излиза в българските страници, или опитай тук
http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=20038

Много благодаря за идейката. Свалих си програмата ис ега ще я разучавам:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия