За базалната температура

  • 3 733
  • 8
Искам да направя едно проучване и ви моля да ми помогнете. Laughing
Искам информация САМО ЗА ВТОРАТА ПОЛОВИНА на цикъла.
1. Каква е температурата ви вечер,  около половин час след като сте си легнали?
2. Каква е температурата ви на следващата  сутрин /измерена на същото място като вечерта/?
3. Графиката ви предполага ли овулация?
4. Моля както правещите опити за забременяване, така и бременните момичета с до около десетина дни закъснение да ми отговорят на тези въпроси.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Здравей ,
През втората половина от цикъла ми вечерно време и през деня като цяло -мерила съм я през различни части от деня информатимно   е била 37 и 5 ,6 градуса . Премерена сутрин рано горе доло в един и същи час или ако съм ставала от леглото сутрин , премерена най - малко след 1 час легнала е била максимум 37 и 2 градуса . Да графиката ми е предполагала овулация ,защото през първата половина от цикъла ми температурата ми беше 36 и 8 градуса .
Виж целия пост
# 2
1.Беше доста висока 37.8-9
2.Подържаше се 37,3-4
3.Ову имаше
4.Това беше цикъла когата забременях.
Лали какво е това проучване?Да няма нещо а?И графиката ти съмнително е изчезнала от профила ти Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Лали какво е това проучване?Да няма нещо а?И графиката ти съмнително е изчезнала от профила ти Simple Smile
Тя графиката на Лали никога не е била видима.

Лали аз по принцип поддържам висока температура:говорим за анално мерена БТ.
1. Каква е температурата ви вечер,  около половин час след като сте си легнали? - 37,8- 38,00
2. Каква е температурата ви на следващата  сутрин /измерена на същото място като вечерта/? 37,1
3. Графиката ви предполага ли овулация?- 100%
Виж целия пост
# 4
Беше в пррофила и от ФФ и се виждаше.Аз редовно я гледах. EmbarassedСори за Офа
Виж целия пост
# 5
Когато бях бременна вечер поддържах 37,4, но това към 12 вечерта след като съм лежала поне два-три часа, а денем беше 37,6-7-8. Сутрин беше 37,1 преди + тест после стана 37,3.

В другите месеци, когато е имало нещо вечер е пак 37,4-5-6/различно/ и сутрин достигам до 37,4 в няколко дни после 37,2 -37,1.

Когато съм имала ову, но не сме опитвали за бебе разликата между вечерното измерване  исутрешното е около две десети.

Дано съм ти била полезна. Успех ако има нещо. Wink
Виж целия пост
# 6
Отдавна се каня да направя това проучване.
Благодаря на включилите се.
Виж целия пост
# 7
С уговорката, че това ми е първия цикъл в който меря сериозно, така че не знам до колко е представителен:

1. 37,4 -- 37,6
2. 36,9 -- 37,1
3. Да
Виж целия пост
# 8
Здрасти, Лали, и успех в проучването  Peace Laughing
1. Каква е температурата ви вечер,  около половин час след като сте си легнали? Винаги на 37 през втората част от цикъла /т.е. след овулация/. Приблизителни стойности - 37,3 до 38,00. Анално съм мерила
2. Каква е температурата ви на следващата  сутрин /измерена на същото място като вечерта/? Между 36,8 - 37,1 ми е винаги след овулация. Обаче съм забелязала, че при мен преобладават температурите от 36,8 до 36,9, 37,00, рядко над 37.
3. Графиката ви предполага ли овулация? Последните две графики - да. Предпоследните две - не съм сигурна newsm78, но мисля, че да. Ако искаш влез да видиш - потребителско име в зачатие - mia28. При пред-пред последната графика съм мерила и телесна температура през втората част на цикъла, ако ти върши работа /в бележките съм писала за телесната температура/
4. Моля както правещите опити за забременяване, така и бременните момичета с до около десетина дни закъснение да ми отговорят на тези въпроси. Аз съм от правещите опити за забременяване, но и съм била бременна. Тогава не мерех БТ, но забелязах, че имам винаги телесна температура над 37 newsm78.
Дано ти свърши работа моето писание Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия