Кога след раждането отидохте на гинекологичен преглед?

  • 3 546
  • 83
    Ами това ми е въпроса. Аз още не съм ходила, но преди 2 седмици ми дойде първият цикъл, който беше доста обилен. Никакви оплаквания нямам, но трябва да се отиде, нали?
    И така като нямам оплаквания, трябва ли да отида, ама много са ми гадни тия прегледи, та затова сондирам мнения с надеждата да поотложа това ходене...
    Вие какво ще кажете?
Виж целия пост
# 1
ами аз отидох някъде след 40 дни. Като ми свършиха лохиите. Прегледаха дали матката се е прибрала, направиха ми изследвания... след това ходих няколко пъти, защото имах проблеми. Сега пак трябва да отида на профилактичен преглед, че доста време мина.
Виж целия пост
# 2
след месец
Виж целия пост
# 3
След около 6 седмици!При теб е минало доста време,според мен отдавна е трябвало да отидеш!
Виж целия пост
# 4
Лекарят ме извика 2 месеца след раждането. Прави се оглед за ранички. До колкото знам 6 месеца след раждането се прави цитонамаска.
Виж целия пост
# 5
До колкото знам 6 месеца след раждането се прави цитонамаска.

 Peace

Аз отидох около 40 дни след раждането - трябваше да порвери как заздравяват гоблените.  Rolling Eyes Но и да го нямаше това неотложно обстоятелство, лекарят каза, че е хубаво до 45-я ден да се отиде на преглед.
Виж целия пост
# 6
1 месец след раждането.
Виж целия пост
# 7
След около 6 седмици!При теб е минало доста време,според мен отдавна е трябвало да отидеш!
точно  Peace
Виж целия пост
# 8
Почти два месеца след раждането(раждах секцио),а следващият-след шест месеца-така се бяхме разбрали с доктора,който ме оперира.От там нататък продължи другият ми гинеколог.
Виж целия пост
# 9
Аз ходих преди 2 дни при лекаря при когото раждах. Гледа ме само на ехограф. Според вас това достатъчно ли е?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Отидох след изтичането на лохиите.Гинекологът ми направи ехографски и вагинален преглед.Цитонамазка-в 8-ми месец.
Виж целия пост
# 11
Аз съм със секцио, днес ми е 10 ден след раждането и се чудя дали да не отида след седмица за да видят дали раната зараства добре или има някакви усложнения
Виж целия пост
# 12
До колкото знам 6 месеца след раждането се прави цитонамаска.

 Peace

Аз отидох около 40 дни след раждането - трябваше да порвери как заздравяват гоблените.  Rolling Eyes Но и да го нямаше това неотложно обстоятелство, лекарят каза, че е хубаво до 45-я ден да се отиде на преглед.
Peace Иначе ходя на около 6м,когато имам проблем с яйчниците или на 1г,ако всичко е наред.
Виж целия пост
# 13
На около 40 ден след раждането
Виж целия пост
# 14
Заковах на 40тия ден! Исках да знам, че всичко е ок... и дали може секс да се прави вече,че мъжа ми преследваше като... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия