За аборта??????????

  • 983
  • 5
Зравейте.Искам да помоля жените който са правили аборт да ми обяснят как протича един аборт и имали болки по време на аборта и след него.Ще съм ви много благодарна.  bouquet

ПП:Не съм сигурна дали тук е мястото на моя въпрос,ако не е моля преместетего там кадето трябва.Благодаря
Виж целия пост
# 1
Поискай си пълна упойка и няма да имаш представа изобщо от това какво става и дали боли. Аз ужасно се страхувам от подобна манипулация, но нали си чула приказката, че от каквото бягаш-такова те стига. Та преди да забременея със моето слънце имах една неуспешна бременност, която завърши със спонтанен аборт. Наложи се да ме кюртират и ми сложиха пълна упоика. Събудих се  половин час след това и нямам никаква травма от случилото се, а иначе припадам от вземане на кръв от пръста, представи си само каква картинка съм.
Виж целия пост
# 2
Да, задължително с пълна упойка! Ако някой ти предлага местна - не се връзвай!
След това има незначителни болки, както при редовен цикъл на някои момичета и кръвотечение около седмица. Пие се антибиотик, доколкото знам задължително изписват.
Няма да имаш проблеми, само спокойно!
Виж целия пост
# 3
Имам един кюретаж с пълна и един с местна упойка (+ два серклажа с пълна и 1 секцио с епидурална+пълна и още едно само с епидурална )... Упойките са различни и съответно и реакцията ми към тях. Кюретажа с местната упойка малко ме болеше, но пък излизането от нея ми беше безпроблемно. От пълните обикновено ми прилошава, повръщала съм.
Успех каквото и да решиш!
Виж целия пост
# 4
Протича за 10-15 мин. всичко. Ако си с пълна упойка - няма да усетиш нищо. Излиза се лесно от нея... малко повечко ти се спи в началото, но до 30-40ми. си ОК.
Трябва да ти изпише АБ оператора и може би метаргин. Не е задължително да кървиш много (дни) след това... До 30-ина дни трябва да ти дойде цикъла.

Късмет  Peace
Виж целия пост
# 5
Имам два аборта- с пълна и с месна упойка.
Ако трябва да избирам отново бих избрала месната упойка, защото от излизането от пълната имам много лоши спомени.
Задължително след аборта трябва да пиеш АБ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия