За и против аборта

  • 3 621
  • 103

фанатизъм ли е да смяташ, че аборта е убийство, при положение че в много държави е или доскоро е бил забранен именно поради факта, че си е убийство?
Виж целия пост
# 1
Въпросът не е адресиран към мен, но и аз имам мнение. Не, не е фанатизъм, а е гледна точка. Хората са различни, разбиранията им също, така че никой няма право да слага тези с различно от неговото мнение в някаква група " убийци ", нали така?!
Виж целия пост
# 2
Марче, и кои са фанатиците?
Тези, които защитават живота, или тези, които го отнемат?
Виж целия пост
# 3
съгласна съм Kasidy  и аз се старая да не слагам хората в групи или от една дума или действие да съдя за личността на човека. Има Един Който ще съди - вярваме ли или не.
Виж целия пост
# 4

фанатизъм ли е да смяташ, че аборта е убийство, при положение че в много държави е или доскоро е бил забранен именно поради факта, че си е убийство?

Ехехехех, не си правя изводи за Воден дух от едното му мнение в тази тема  Mr. Green
Я, моля ви се  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Марче, и кои са фанатиците?
Тези, които защитават живота, или тези, които го отнемат?
Хайде...почва се Crazy
Виж целия пост
# 6
Воден дух, ясно е, че ти аборт не можеш да направиш, ама и да раждаш не можеш. Псевдо-морал ли ще ни четеш тук или ще заплюваш в лицето "убийците"?!

Гласувах! За правото на личен избор съм.
Виж целия пост
# 7
Ох, на бати либералките - ами вашите майчици ако си бяха упражнили навремето "правото на личен избор", когато са били бременни с вас  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Ох, на бати либералките - ами вашите майчици ако си бяха упражнили навремето "правото на личен избор", когато са били бременни с вас  Mr. Green
няма да ти коментиран изказванията по темата,защото са безумни.но ще кажа само,че ако твоята майка си го беше упражнила щеше да е много добре
Виж целия пост
# 9
Ох, на бати либералките - ами вашите майчици ако си бяха упражнили навремето "правото на личен избор", когато са били бременни с вас  Mr. Green

Едва ли щях да протестирам и да съжалявам особено  Laughing
Виж целия пост
# 10
Ох, на бати либералките - ами вашите майчици ако си бяха упражнили навремето "правото на личен избор", когато са били бременни с вас  Mr. Green
елементарно-просто нямаше да ни има! но тук вече задълбаваме в дебрите на небитието. аз оттам спомени за чувства и усещания нямам! а ти?
по темата-правила съм! преживях го тежко и никога няма да го забравя и няма жена, която да го прави с лека ръка-това ''по желание'' е по-скоро по сериозни лични причини.
Виж целия пост
# 11
Преди време спорих много ожесточено с един "християнин" за абортите и правата на жените. Той твърдеше по най-фанатичния начин, че всеки аборт е убийство и че просто е недопустимо и всички други неща, с които са им пълни главите на фанатиците. Аз си губих времето да му изреждам случаи, в които по-малкото зло е да се направи аборт и т.н. и т.н. Нищо не му влезе в главата. Той си знаеше неговото. По-добре било да го родиш и да му дадеш шанс някой да го осинови, отколкото да му отнемаш всички шансове блабла. И най-вече настояваше, че нямало никакви обстоятелства, при които абортът (по желание) да е оправдан и да е допустим. Трябвало да се мисли преди да се стигне до бременността, после си поемаш отговорността и толкова. Е, тук съм съгласна (донякъде), но какво се случи после...
След време той започна връзка с едно момиче. Не ползвали никакви предпазни средства, защото така им било по-хубаво newsm78 (какво стана с отговорността само не разбрах). Тя два пъти забременя и двата пъти направи аборт (по-желание). Точно толкова му бяха възвишените приказки за отговорности, за непростими убийства и всъщност колко е лесно да съдиш другите, докато не ти дойде до главата.

Така че споровете с фанатици са абсолютно излизшни. За мъжете всичко това винаги ще си остане един спор на теория. А така е много лесно.
Виж целия пост
# 12
Ох, на бати либералките - ами вашите майчици ако си бяха упражнили навремето "правото на личен избор", когато са били бременни с вас  Mr. Green

Едва ли щях да протестирам и да съжалявам особено  Laughing

 hahaha Аха.

Аз обвинявах навремето майка ми, че нямам брат или сестра, понякога ми беше много самотно - но сега я разбирам идеално.  Даже с Иван като бях бременна (той не беше планиран) тя ми казваше "Ако смяташ, че нещо ще ти се наруши вътрешния мир и спокойствие - махай го."

Децата за "Божи дар", ама се гледат с пари, а не с любов.  Laughing

Ще си позволя да цитирам една потребителка от стара тема тук - "За вас не е нормален аборта, за мен пък не е нормално да се раждат по 4-5 деца в семейство".
Виж целия пост
# 13
Тцъ-тцъ-тцъ - това форум за майки ли е или за извратени убийци? newsm78
Просто не искам да коментирам това.А на момичетата,дето се кълнат,че никога не биха го направили мога да кажа само никога да не казват никага.За да направи една жена аборт значи при всички случаи обстоятелствата са го налагали.Или е била много млада,или много стара,или е била току що родила,или не искала повече деца по определени причини и още един куп ситуации.Изобщо не вярвам на патетични изказвания.
Виж целия пост
# 14
Да правила съм. Налагало се е, направила съм го, така съм преценила тогава, такива са били обстоятелствата!
Тцъ-тцъ-тцъ - това форум за майки ли е или за извратени убийци? newsm78
Не си човека който има право да съди когото и да било и да дава такива квалификации! ОК!  Не ми гледаш ти децата и не ми живееш ти живота! Спести си безмислените коментари ако обичаш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия