Търся отzиви zа една игра4ка на Fisher Price

  • 1 161
  • 20
...ето zа таzи става въпрос

искам да я вzема zа Щерката zа Коледа, струва ли си?
Виж целия пост
# 1
виждала ли си я на живо  Rolling Eyes и аз и бях фен докато не я видях. ми не ме кефи вече  Sad а сега е за 50 евро  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Именно днес я видяхме zа 50? но нямаШе иzкарана от опаковката. Кажи какво не ти харесва на живо  Wink
Виж целия пост
# 3
няма ли къде да я видиш ? аз я гледах в австрийско  Rolling Eyes ами така на кутията изглежда добре, но на живо ми стои едно такова незавършено ...... просто врата някаква с малко музика. това което според мен е интересното на тая играчка е за пъхането на различните фигурки- триъгълник, квадрат.... и пускането на топките съпроводено от музика. иначе отваряш врата и казава добре дошъл или довиждане, смяната на деня и нощта е музика, като отвориш или затвориш пощата само го казва с думи, като въртиш цифрите на номера горе пак има музика, друго не се сещам в момента имаше ли, заключено и отключено казва .... та за тези парички аз лично очаквах малко повече  Flutter най-добре е сама да я видиш, или я купи и ако не ти харесва нали можеш да я върнеш все пак  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Татяна, имаше отзиви за тая къща в една тема за играчките, която пусках преди време. И аз исках да я купувам за Коледа. Къде сте я виждали за 50?? Аз я гледах май най-малко за 60?. А колко е голяма, можете ли да кажете?
Виж целия пост
# 5
Мерси jump!   bouquet

Вяра, в Toys'r'Us я има на промоция, дори има промоция 3 zа 2 на ФиШър Прайс, т.е. купуваШ 3 продукта и плаЩаШ само 2 (най скъпите раzбира се  Wink ). За големината мога само да ти кажа zа каШона, около метър дълъг ако трябва да лъжа. Сега Ще погледна в темата ти zа отzивите, мерси  Peace
Виж целия пост
# 6
Тази играчка я подарихме на дъщеря ми за 2-рия й рожден ден. Мога само да кажа, че е превъзходна, сега и малкият не слиза от нея, и двамата се заиграват заедно по нея. Има много песнички, изречения, изобщо е направена много сладурско. От образователните играчки е. Определено си струва цената, ако си я намерила за 50 евро, ние май я купихме за олколо 100 $, най-вече , че не застоява в някой шкаф, а и децата не губят интерес към нея, въпреки, че от една година е у нас.
Виж целия пост
# 7
Мерси jump!   bouquet

Вяра, в Toys'r'Us я има на промоция, дори има промоция 3 zа 2 на ФиШър Прайс, т.е. купуваШ 3 продукта и плаЩаШ само 2 (най скъпите раzбира се  Wink ). За големината мога само да ти кажа zа каШона, около метър дълъг ако трябва да лъжа. Сега Ще погледна в темата ти zа отzивите, мерси  Peace

Благодаря, Татяна!  bouquet

Ще проверя дали при нас има такава промоция, макар  че аз скоро ходих там и нямаше. Иначе ще трябва да търся някой в Германия. Питам за размера защото се чудя дали дете може да мине наистина през вратата както е показано.

Джъмп, а ти къде я видя за 50??
Виж целия пост
# 8
Момичета, току-що премерих нашата, размерите й са горе-долу следните- дължина 86 см, височина 75 см и ширина 52 см, но приблизително. И през вратата се минава спокойно, аз се заклещих но малките умират от кеф да се гонят през нея.
Виж целия пост
# 9
аз също съм виждала тази играчка. Една колежка я купи на детето си и ходихме с моето дете да си играят заедно. Интересно им беше, но играчката е просто огромна. Мисля че не си заслужава, ще си играе малко детето и после няма да му обръща внимание а ти ще се чудеш къде да я дянеш .
Иначе цената е добра (50евро). Колежката ми я купи преди 3 седмици от Холандия за 99 евро...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Тути-Фрути, много ти благодаря за размерите!
Виж целия пост
# 11
Vjara и аз в Toys'r'Us я гледах в залцбург. иначе и в макси марк я има, но е по-скъпа. мисля че и в он лайн каталога на Toys'r'Us е показана  Peace
Виж целия пост
# 12
Благодаря, Джъмп!  bouquet

Да, видях я на страницата на Toys'r' us, явно и при нас я има тая промоция в момента, мака че не видях нищо като '3 за 2'. Но въпреки това цената е много изгодна. До скоро на страницата на Фишер Прайс беше за 100?.
Виж целия пост
# 13
он лайн католога им е малко сложен за разгадаване  Rolling Eyes но я има тази промоция 3 за 2, но не разбрах до кога е  Crazy иначе за чико също важи, други играчки пък са 2тория продукт на половин цена ................
Виж целия пост
# 14
Да, вярно, zа 4ико zабравих да споменавам. В рекламата пиШе, 4е промоцията е от 1.11. до 25.11., поне тук в Германия.

Много ви благодаря zа отговорите   bouquet chdiana, място имаме предостатъ4но, та това не ме притеснява Wink  Склонна съм да я купя, цената е много примамлива  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия