Как и къде човек може да се цани за публика срещу заплащане?

  • 1 399
  • 13
Интересувам се от името на две пенсионерки, които хем биха гледали снимането на тв продукция с кеф, хем биха се зарадвали на някой и друг лев. Ако някой знае адреси, телефони и прочие - може и на лични.
Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 1
Е, защо на лични, дайте да разберем и ние
Виж целия пост
# 2
Моята свекърва беше " публика" на Милен Цветков, но нейна приятелка я уреди с " връзки"  Shocked Shocked
Виж целия пост
# 3
Имаш поща и разни други такива предавания ...където има публика.Вкусно и т.н.
Виж целия пост
# 4
В "Имаш поща", "Море от любов"... В сайта май има контакти за мераклии за публика.
Виж целия пост
# 5
Ааа  забравих Море от любов.
Виж целия пост
# 6
Разгледах сайта на Сиа адвъртайзинг, на Стани богат, на имаш поща - но не видях никъде обяснение как се набира публиката.
Може би наистина трябват връзки Shocked Shocked
Виж целия пост
# 7
С една приятелка се бяхме цанили за "Море от Любов". Ходихме в Руския център, там на втория етаж си оставяш CV и две снимки- паспортен размер и в цял ръст. Не, че ни се обадиха  Crazy
А за лайфовете на ББ един колега отиваше директно там и ако няма много желаещи - плащаха по 10 лв, май.
Виж целия пост
# 8
Ъъъ, не се ли набират чрез агенции?
Поне в www.jobs.bg съм виждала обяви за набиране на публика, но не помня коя беше фирмата. Проверете там, ако искате. Май на категория Забавление или Медии да беше...
Виж целия пост
# 9
май не е с някакви връзки. Моя позната ходеше като студентка на Стани богат. Беше супернедоволна- 20 лв за цял ден снимки, на студ и глад и грубо отношение.
Виж целия пост
# 10
Каквоооооооооооооооо??? За да си в публика се уреждаш с връзки и ти плащат?????????????????  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked  Стига бе! ooooh! Някой да разясни, как е възможно...
Виж целия пост
# 11
Мен са ме спирали пред ЦУМ, от някаква си агенция, оставяш си данните и 14 лева и ако те харесат може да те извикали за някое предавоне по Нова и плащали 15-20лв #Crazy
Изслушах ги  учтиво и си тръгнах естествено:naughty:
Виж целия пост
# 12
Каквоооооооооооооооо??? За да си в публика се уреждаш с връзки и ти плащат?????????????????  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked  Стига бе! ooooh! Някой да разясни, как е възможно...

Разяснявам това, което знам. Има куп предавания, където по концепция има публика, която френетично трябва да ръкопляска, независимо дали й е забавно или не, в момента, в който се появи надпис APPLAUSE на голяма табела отсреща. Такива са Стани богат, Сделка или не, предаването на Гала, Море от любов и др. И тъй като се снимат по няколко броя накуп, публиката често е ангажирана цял ден. И, както се сещаш, няма нормален човек, който да се подложи на това без пари. И затова наемат студенти, безработни и пенсионери. Въпросът е къде и как ги наемат и как може моите две пенсионерки да се "уредят".
Виж целия пост
# 13
Аз съм чела такива обяви във в-к Труд.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия