Как бихте се отблагодарили на човек,комут

  • 1 791
  • 20
Преди няколко години загубих баща си. Сьс втория така и не можахме да се разберем. Но има един човек,който нито ми е роднина,нито нещо по-така,просто с нищо не ми е дльжен. Този човек е направил страшно много за мен и семейството ми. Когато имах нужда от работа,когато трябваше да тегля заем,когато исках пари,когато ..... Толкова много пьти винаги е помагал. Не си спомням да сьм помолила за нещо и да не сьм го полчуила. Днес отново. Трябваше ми спешно голяма сума пари-ами човека е на другия край на света и единствени вьпрос беше -Колко ти трябват? Нямам думи да изкажа какво чувствам-благодарност,уважение, вяра.
Искам да му покажа по някакьв начин,че сьм благодарна от сьрце.Че оценям всичко това и ,че той сьщо може да разчита на мен.
Дайте ми идея как да го направя. Нямам предвид скьпи подарьци,почивки и т.н. Може би някаква приятна изненада оригинален начин да покажа това,което чувствам.
Виж целия пост
# 1
Направи му "Море от любов". Simple Smile Така можеш пред всички да му кажеш колко много значи той за теб.
Виж целия пост
# 2
Супер идея!!!Или "Имате поща".
Виж целия пост
# 3
Това " Море от любов " -някак си много любовно ми се струва. Пьк и той е един стеснителен-няма да му хареса да го дават по ТВ-то.
Виж целия пост
# 4
Ха сега де...,много интересно newsm78 Можеш просто да се обадиш и да благодариш-с повече думи и т.н. Thinking
Виж целия пост
# 5
подари му някоя твоя любима книга- може стихосбирка. напиши му  послание, което изразява признателността ти към него, или му нарисувай една картина, ако обичаш да рисуваш и пак я надпиши
Виж целия пост
# 6
Направи му "Море от любов". Simple Smile Така можеш пред всички да му кажеш колко много значи той за теб.
newsm10
Виж целия пост
# 7
Може би някаква приятна изненада оригинален начин да покажа това,което чувствам.

Ами някакво предаване по телевизията. Имате поща и от рода.
Друга приятна изненада би могло да бъде куриер с букет цветя.

Не много в темата, но преди малко тук даваха италиански вариант на Имате поща ( същото е)
Едно момче с Даун , вика го майка му. Той не помага вкъщи, и имал опит за бягство от къщи.
Има идол - футболиста Дел Пиеро. И те поканиха Дел Пиеро в студиото, момчето обеща да не бяга  и тн. И аз и мъжа ми плакахме, като... много много трогателно беше.

Тоест, нещо, което значи нещо за този човек увлечение, хоби .. да поощриш, да уважиш....

Виж целия пост
# 8
Просто не го забравяй по празници, не забравяй рождения му ден.
Обаждай се да виждаш как е, дръж го близо до вас.
Щом помага безкористно, мисля, че това ще му е напълно достатъчно и всички ще сте доволни.
Щастлива си че имаш такъв човек, който го е грижа. Цени го!
Виж целия пост
# 9
напиши му  послание, което изразява признателността ти към него,

Не знам, дали можеш да си го позволиш, но посланието може да бъде написано на билборд. Всъщност в Б-я ли живее?
Виж целия пост
# 10
Направи му "Море от любов". Simple Smile Така можеш пред всички да му кажеш колко много значи той за теб.
newsm10
Виж целия пост
# 11
Незнам, дали можеш да си го позволиш, но посланието може да бъде написано на билборд. Всъщност в Б-я ли живее?

Ауууу това е страхотна идея. Изобщо не ми е дошло наум.Сигурно ще е доста скьпичко,но пьк е много оригинално. Някой има ли представа колко ще струва?
Виж целия пост
# 12
Просто го прегърни, като го видиш и му кажи с думи прости, какво означава за теб. Покажи и му показвай чувствата си непрестанно. Мисля, че това е много повече от всяко друго нещо.
Виж целия пост
# 13
Просто не го забравяй по празници, не забравяй рождения му ден.
Обаждай се да виждаш как е, дръж го близо до вас.
Щом помага безкористно, мисля, че това ще му е напълно достатъчно и всички ще сте доволни.
Щастлива си че имаш такъв човек, който го е грижа. Цени го!

Подкрепям!Не го забравяй   и колкото може по-често му показвай колко е важен за теб!Щастлива си с такива приятели около себе си!
Виж целия пост
# 14
ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ НА ВДИШВАНИЯТА,
А С МОМЕНТИТЕ,КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!
Боб Муурхед

Парадоксът на нашето време е,че имаме високи сгради,но ниска търпимост,широки магистрали,но тесни възгледи.Харчим повече,но имаме по-малко,купуваме повече,но се радваме на по-малко.Имаме по-големи къщи и по-малки семейства,повече удобства,но по-малко време.Имаме повече образование,но по-малко разум,повече знания,но по-лоша преценка,имаме повече експерти,но и повече проблеми,повече медицина,но и по-малко здраве.
Пием твърде много,пушим твърде много,харчим твърде безотговорно,смеем се твърде малко,шофираме твърде бързо,ядосваме се твърде лесно,лягаме си твърде късно,събуждаме се твърде изморени,четем твърде малко,гледаме твърде много телевизия и се молим твърде рядко.Увеличихме притежанията си,но намалихме ценностите си.Говорим твърде много,обичаме твърде рядко и мразим твърде често.
Знаем как да преживяваме,но не знаем как да живеем.Добавихме години към човешкия живот,но не добавихме живот към годините.Отидохме на луната и се върнахме,но ни е трудно да прекосим улицата и да се запознаем с новия си съсед.Покорихме космическите ширини,но не и душевните.Правим по-големи неща,но не и по-добри неща.
Пречистихме въздуха,но не и душата.Подчинихме атома,но не и предразсъдъците си.Пишем повече,но научаваме по-малко.Планираме повече,но постигаме по-малко.Научихме се да бързаме,но не и да чакаме.Правим нови компютри,които складират повече информация и бълват повече копия от когато и да било,но общуваме все по-малко.
Това е времето на бързото хранене и лошото храносмилане,големите мъже и дребните души,лесните печалби и трудните връзки.Времето на по-големи семейни доходи и повече разводи,по-красиви къщи и разбити домове.Времето на кратките пътувания,еднократните памперси и еднократния морал,връзките за една нощ и наднорменото тегло и на хапчетата,които правят всичко-възбуждат ни,успокояват ни,убиват ни.Време,в което има много на витрината,но малко в склада.Време,когато технологията позволява това писмо да стигне до вас,но също ви позволява да го споделите или просто да натиснете "изтриване".
Запомнете,отделете повече време на тези,които обичате,защото те не са с вас завинаги.Запомнете,кажете блага дума на този,който ви гледа отдолу нагоре с възхищение,защото това малко същество скоро ще порасне и няма да е вече до вас.Запомнете и и горещо прегърнете човека до себе си,защото това е единственото съкровище,което можете да дадете от сърцето си и не струва нито стотинка.
Запомнете и казвайте "обичам те" на любимите си,но най-вече наистина го мислете.Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина,когато идват от сърцето.Запомнете и се дръжте за ръце,и ценете моментите,когато сте заедно,защото един ден този човек няма да е до вас.Отделете време да се обичате,намерете време да си говорите,и намерете време да споделяте всичко,което имате да си кажете.
Защото животът не се мери с броя на вдишванията,които правим,а с моментите,които спират дъха ни.

Аз бих му написала това с едно голямо БЛАГОДАРЯ,че те има и си до нас!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия