Захранването-ясно,я ми кажете за водата

  • 423
  • 7
Тъй като съвсем скоро ни предстои захранване(на 6 мес),исках да ви попитам за водата-откога я давате,по колко, чиста или под формата на чай например? То и шишета не признаваме,направо се чудя как да става(досега не съм давала...)
Виж целия пост
# 1
Давах от началото на захранването (6м.),но тя започна да пие по 20-30 мл. от два месеца насам.Щом си суче доволно,няма нужда от вода.
Виж целия пост
# 2
До края на 8 мес. не съм и давала вода,а само и единствено кърма,щото и без това ми беше в повече.Прояви на интерес към вода имаше чак към годинката.
Виж целия пост
# 3
Моята госпожица пропи наскоро - преди 10-на дена. От шише, а не от чашка. И%наче й предлагам от няколко месеца. От време на време предлагам с лъжичка...
Виж целия пост
# 4
И малката още не иска да пие,чак започнах да се притеснявам.Баткото пиеше към 4 ти месец чайове а към 6 ти чиста вода.
Виж целия пост
# 5
аз предлагах и от по-рано, но пропи чак през лятото в горещината малко преди годинката - и ние не признавахме биберони затова първо пропи вода от шише от минерална вода от тези със "спортната" капачка, а по-късно и от детска чаша с накрайник
Виж целия пост
# 6
Тъй като съвсем скоро ни предстои захранване(на 6 мес),исках да ви попитам за водата-откога я давате,по колко, чиста или под формата на чай например? То и шишета не признаваме,направо се чудя как да става(досега не съм давала...)
До като кърмех малкия не давах вода ,защото и без това не я пиеше.
Виж целия пост
# 7
   Започнах да давам по малко водичка през лятото, след като направихме млечница Cry
Сега, тъй като вече се храним с пюренца-давам водичка с лижица, защото Криската дъвче биберона Joy Това обаче, не значи че я харесва-просто си промива устичката Hug
Но както и другите мами са писали-щом сте на кърма, не е задължително да даваш вода или чай Hug
Ти решаваш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия