Петроффффф

  • 670
  • 8
Доста съм афектирана и искам просто да споделя  Rolling Eyes Днес имаше среща на българите в Залцбург по повод влизането ни в ЕС. Нямаше на кой да оставим децата и просто си ги взехме с нас. На покана не пише, че е само за възрастни все пак  Crossing Arms Беше ужасно скучно, уж бг вечер а само на немски говореха, Петроффффф държа реч, силно казано, просто чете човека и срича като първолак, връща се и повтаря изречения ........ Имаше и музикална програма 5 минути от еди коя си опера. Повечето хора си говореха помежду си. Та идва въпросния Петрофффф и ни изгони, щото децата вдигали шум  Shocked Ми те даже не ревяха, само замрънкаха малко, после се смяха на глас и си приказваха помежду си. Размина се без сцени въпросния господин, но не знам докога децата ни ще бъдат на Ен-то място, заради нечии болни амбиции. Само за справка, че въпросния господин е лицето на БГ тук, както и заклет преводач  Shocked Този човек, имащ против бг децата ни пресдставлява и организира изборите ни  Shocked Ако някой знае къде мога да се оплача, моля нека сподели. Така или иначе е на доста години, вече му е време да отстъпи мястото си на някой млад и способен българин  Hug
Виж целия пост
# 1
ами аз ще те подуча Wink
ха пиши на министъра на външните работи писмо.
с входящ номер от деловодсвото им. някой в Бг да отиде и да го внесе,
да си вземе бележчицата от деловодството и да седне
да чака да минат 30 дни.
писмото ти ще стигне до главния секретар, който
ще разпредели по-надолу, към директори дирекции.
такаа. накрая ще му се подпалят цвичките на Петрофф,
защото в БГ вече се спазват определени стандарти на ЕС
и в 30 дневен срок трябва да получиш официален отговор.
Ако се изтарикатят и не получиш отговор, можеш да
повдигнеш пак въпроса и да се обърнеш към мин. на
държавната администрация.
гаранция, че ако не резултат, то поне ще размърдат зад..ници
и ще стане некомфортно на Петрофффф.
Мисля, че дори да не го махнат, ще му е леко напрегнато в тези
дни да се обяснява.
А и това не е малко   bouquet
Виж целия пост
# 2
страхотно благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 3
Аз не схванах - Петрофффф представлява ли държавата по някакъв начин или просто е някакъв неформален представител на общността в Залцбург? Щото, ако е някакъв емигрантски представител - Външно и копче не може да му каже.
Но, много пъти съм се хващала за главата, че съм завела моите диванета на някакво събиране. Твоите са още малки, тепърва ще има да се шашкаш, че говорят, шумят, търчат, бият се, опитват се да привлекат внимание и пр.

А Залцбург не е ли в австрийско?


Виж целия пост
# 4
да залцбург е австрийско. въпросният, не знам точно какъв пост заема, но ще да е висок, щото той организира и отговаря за изборите в залцбург, неговия печат се слага в паспортите на гласувалите, той е председател на комисията. та трябва да  е Някой
Виж целия пост
# 5
Абе наша си беше грешката. Разбрали сме погрешно. Мислехме, че е събиране на Българите, които живеят в района, а се оказа, че е музикалната вечер на Господин Петроф. Залцбург е на границата с Германия.
Виж целия пост
# 6
Това, че организира изборите и слага печати в паспортите, че сте гласували, не означава, че е назначен от Външно. Може да е бил оторизиран само да е председател на избирателната комисия. В МВнР може да се протестира срещу дипломати, консули и прочие служители. Това само относно съвета на Лени.
Питах за Залцбург, където съм била всъщност, защото Джъмп е написала, че живее в немско.

Истински съчувствам. Но - и по-зле ще става, просто има много места, където децата не са добре приети, уви.
Моите до ден днешен обожават да се държат като излезли току що от пещерата. Дано твоите са кротки.
Виж целия пост
# 7
Това, че организира изборите и слага печати в паспортите, че сте гласували, не означава, че е назначен от Външно. Може да е бил оторизиран само да е председател на избирателната комисия. В МВнР може да се протестира срещу дипломати, консули и прочие служители. Това само относно съвета на Лени.

Така е. Съвета ми се отнася само ако Петроф е държавен служител.
Предполагам, че може да се разбере точно какъв е Петрофф.
Но като бивш държавен служител аз самата не знам какво друго да я посъветвам.
Държаваната администрация не е това, което е била.
Вероятността писмо да бъде прибрано и да не му бъде отговорено е почти 0.
Само че не много хора го знаят и търсят права и отговори от държавни
служители. А имат това право.
Виж целия пост
# 8
Ако този Петрофф работи към ПОсолството на Бг в Австрия - оплачи се на посланника. Ама пак писмена жалба (до 3 дни са длъжни да ти отговорят). След това вече във външно. Би трябвало на прекия му началник първо да се оплачиш.
Ама аз не разбрах от какво ще се оплакваш? Че ви е изгонил ли?? Че той може да си измисли куп причини (иди доказвай, че не е било така)
Но ти желая успех!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия