Как да преместя почивката от 6 часа между хранене през нощта?

  • 523
  • 5
Може би въпросът ми звучи доста абсурдно. Както и да е.
Ето какво се получава от два три дена насам: след храненето в 6 - 6:30 часа вечерта
заспива и се буди чак след шест часа - към 12 или 01 часа през нощта.
Иска ми се тази почивка да я прави от 12 през нощта до към 6 часа сутринта,защото
и без това има малко колики след храненето в 3:00 часа през нощта.
Не знам какво да направя. Ако го събудя да яде в 9:00 9:30 вечерта той после пак се буди след три часа.
На някой случвало ли се е това? Ако  сте минавали по този път дайте съвет!
Виж целия пост
# 1
ами като го нахраниш в 9 нищо че спи може и да не се буди , нормално е да се събуди в 12 и пак да яде и така може да направи паузата през нощта или да пие в  3 вода , но е още мн. мъничко бебенце ние до 4-тия месец ядяхме през 3х денонощно
но щом си прави паузата 6ч без да се буди пробвай няколко дни да не го оставяш да я прави през деня може и да се измести
Виж целия пост
# 2
Борко имаше подобен режим, само че той заспиваше в 9 вечерта и се будеше в 3 готов да яде. Няколко вечери се опитвах да го нахраня в 12 с надеждата да се събуди в 6. Не успях. Понякога не успявах да го събудя в 12, но независимо от това дали е ял в 12 или не в 3 той се будеше... Предадох се и го кърмих в 3. Това бе преди 2 месеца.  От 2 седмици сме на адаптирано мляко, че ми спря кърмата Cry След яденето в 9-9:30 все още се буди нощем към 4 и до 6 часа се лъжем с вода или биба - буди ме през 20 минути. Давам му да яде в 6, но ако това е сън..
Виж целия пост
# 3
Аз например банята на децата им я правех към 20,30 часа когато бяха малки бебчета .Така ,че към 21,30 часа  ги хранех.
С големия нямах проблем ,защото беше на АМ и като си изпиеше вечерта млекцето се събуждаше сутринта.
През първия месец премахнах храненето в 03,00часа ,около втори и трети месец премахнах 12,00 часа .

Виж целия пост
# 4
Къпането успокоява бебето - ако го къпите в 6 часа, е нормално, че спи повечко след това. Ние през първия месец се отказахме от храненето в 24 часа, събуждаше се направо  към 3-4 и после  към 6-7 часа. Сега сме почти на 3 месеца и от около месец не се събужда през нощта, направо на сутрита. Ако се събуди понякога и давам вода или биберон и тя пак заспива.
Виж целия пост
# 5
Моя бебок е по-голям ,но и аз имах същия проблем.Затова като я нахраня към 17.00 -18.00 я оставям да поспи.Будя я към 21.00 -21.30 за да я нахраня и изкъпя.В началото не и се ставаше ,но после свикна.След това спи доста.Ако искаш прочети темата ми от стр.3 "Моля дайте съвет за нощното хранене" от 12ноември ,може да ти е от полза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия