Кой е плащал за софтуер?

  • 1 586
  • 33
Интересувам се дали има хора, които някога са плащали за  софтуер - от операционна система до каквито се сетите програми и софтуерни продукти.
Виж целия пост
# 1
аз не. като ни станат заплатите по 1000 евро, ще почна и за софтуеър и за други работи да си плащам. Crossing Arms със 160 лева майчинство и 300 лева заплата, няма да стане  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
Ъхъххъхъ...един легален (закупен) уиндоус имам и ... до тук  Blush
Виж целия пост
# 3
гласувах с "Не", що се отнася до домашните ни програми. Мъжът ми за офиса си плащат.
Виж целия пост
# 4
Да всичко ми е платено, лицензирано, прошнуровано и пронумеровано. Wink
Дори програмата за прехвърляне на снимки от телефон на компютър е платена и лицензирана.
Виж целия пост
# 5
Не
Виж целия пост
# 6
Не, но не ползвам пиратски. Линукс е свободна операционна система и не се заплаща.
Виж целия пост
# 7
Ъъъъ, платих веднъж. За един български продукт, ама вече не го използвам - някакъв проблем се появи май, не помня вече.  newsm78
И веднъж исках да си купя легално една програмка. Свързах се с фирмата (американска), хората бяха достатъчно любезни да се съгласят да им платя чрез банков превод или с пощенски запис, щом разбраха, че съм от Източна Европа. Да, но се оказа, че да изпратя 20 долара, банката и Български пощи ми искаха майка си и баща си!  ooooh! Теглих им една наум и си намерих сериен номер в нета. Whistling
Трудно е да си беден и честен!  Thinking
Виж целия пост
# 8
Не съм плащала, но и аз имам един легален Windows и това е...
Виж целия пост
# 9
Не, но не ползвам пиратски. Линукс е свободна операционна система и не се заплаща.

Мюриел, издигаш ми се в очите. С Линукс ли си?
Това за мен е велика загадка... Crazy
Виж целия пост
# 10
Аз лично не съм, но познавам хора, които са Laughing Свекърва ми купува разни счетоводителски програми. По принцип, бих платила за софтеур, мъжът ми ще става програмист, трябва да оценявам неговия и на неговите колеги труд  Laughing Разбира се, ако му плащат достатъчно, че да можем да ги купим  Mr. Green
Линуксът не е чак такава загадка, аз се научих за около седмица, когато в библиотеката минаха на Линукс Crazy Макар че Уиндоусът продължава да ми е по-удобен. Я сега се сетих нещо, ама ще питам в отделна тема, когато му дойде времето. Ако дойде Laughing
Виж целия пост
# 11
В къщи не, но в офиса на съпруга ми всичко е лицензирано. Скоро се сертифицираха по ISO и това беше едно от първите условия.
Виж целия пост
# 12
Единият от компютрите ни вкъщи го купихме
с инсталиран уиндоуз и разните му там други
програмки - неро, офисни разни и други.
Виж целия пост
# 13
аз лично не съм
Виж целия пост
# 14
Не, ако не броим програмите за фотоапарати, които си вървят с тях и прочие инсталационни работи към хардуеъра (който няма как да не платиш Mr. Green)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия