отзиви за " ЧУЖДИТЕ" МЪЖЕ .....?

  • 793
  • 7
Не се подвеждайте от заглавието Wink

Става въпрос за чужденците.Интересно ми е да споделите мнението си,освен всепознатите ни митове коя нация с какво е известна.
Ако е от лични впечатления най-добре Wink    не питам конкретно нещо-знам,просто каква е разликата с нашите си български мъжаги ....манталитет,характер, защо не и външност  ...всичко с което сте се сблъскали и Ви е направило впечатление(независимо добро или недотам добро )  Simple Smile


Виж целия пост
# 1
извинявам се,трябваше да я пусна в Клюкарника
нека админите ме поправят
Виж целия пост
# 2
Тя тази тема не е за Клюкарника, ами е за мамите в чужбина.Те най-добре ще могат да ти отговорят.
Виж целия пост
# 3
Чужденците са като цяло по-възпитани и сдържани, от нашите балкански мъже  Wink
Виж целия пост
# 4
Чужденците са като цяло по-възпитани и сдържани, от нашите балкански мъже  Wink

Принципно е така,но си има и доста изключения Thinking
Виж целия пост
# 5
Винаги има изключения, но българското "Жена, ракията и салатата!" никъде го няма! Joy
Според мен уважават жената повече, държанието е по-различно.
Виж целия пост
# 6
Misty, права си. По-внимателни са, ценят жената до себе си и дори да избухне скандал,не изпадат в истерия като нашите, а изчакват бурята да отмине и тогава цивилизовано обсъждат ситуацията. Имала съм приятел чужденец и не мога една лоша дума да кажа за него. По него си правя тези заключения, но със сигурност не всички са така.
Виж целия пост
# 7
Може и да са по-сдържани,но винаги зависи от човека!Но нека не забравяме ,че те не живеят при такива усливия.Основно тука пробремите са за пари и храна,там последния проблем им е храната тя не е основен разход в техния бюджет.От което следва ,че те са много по малко обременени от нас!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия