доцент Владимиров от иcул?

  • 2 942
  • 5
здравейте!някой да има координатите на доцент Владимиров от иcул,гастроентереолог е?
Виж целия пост
# 1
Кабинетът му в ИСУЛ е като влезеш в гастроентерологичния блок,веднага в ляво-бяла ненадписана врата,но е много трудно да се вредиш за преглед първия път,аз чаках цял предиобед,ужасна лудница е.За какво става въпрос,ако не е тайна,защото аз отново имам проблеми със стомаха и мисля скоро пак да отида на преглед.
Виж целия пост
# 2
Само да се коригирам-като влезеш,вратата е в дясно,не вляво както съм написала...Телефонът на който може да запишеш час е 943393...една позната ми го даде,но аз лично не съм запазвала час,а направо отидох да чакам.
Виж целия пост
# 3
благодаря за бързия отговор!става въпрос за дядо ми с диагноза"гигантска язва"на стомаха е.искаме да се прегледа при професор Владимиров,защото бил голям специалист.какви са твоите впечатления за него?
Виж целия пост
# 4
майка ми ходи 2 пъти при него и наистина е добър специалист(има стеснен хранопровод)
винаги има много хора и сме чакали по цял ден ,но хора не е връщал защото идват от цяла България при него
Виж целия пост
# 5
Доволна съм от него, освен това доколкото съм чувала точно язви много удпешно лекува.Носете си непременно всички изследвания и снимки на стомаха които имате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия